Süleyman Hurma: "Milli takım yenilince devlet büyüklerimize gidip 'çok yabancı var' diyorlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Hurma: "Milli takım yenilince devlet büyüklerimize gidip 'çok yabancı var' diyorlar"

1654114707794.png

Süleyman Hurma:

"Yabancı sayısı problemi Çıfıt Çarşısı gibi... Milli Takım yeniliyor, devlet büyüklerine gidip 'Efendim yabancı sayısından dolayı yenildik' diyorlar. O zaman yabancı yasaklansın! 'Yabancı alma!' diyorlar ama Türk oyuncu daha pahalı. Peki nasıl yapacağız transferi?"

"Halka yalan konuşuyorlar. Bilmedikleri bir oyunu biliyorlarmış gibi anlatıyorlar. Cahilliği kendilerine sigorta ediyorlar."

"Diyorlar ki, oyuncu yetiştirin. Bir ülkede insan yetiştirmenin sıralaması vardır. 1) İnsana ihtiyaç var. 2) Zaman. 3) Para. 4) Tesis. 5) Bilgi. Bu 5 maddeden bizde sadece biri var. O da insan. Diğerleri yok bizde."

"Zannedersin ki, altyapıdan oyuncu çıkarınca 15 sene bedava oynuyor. Hayır! En iyi ihtimalle 1 sene oynatıyorsun. Sonra babaları öyle para istiyor ki, 10 yaşından beri yetiştirdiğin futbolcu bedava Avrupa'ya gidiyor."

"Millî Takım yeniliyor, 'yabancı indirilsin!' Kulüp takımı Avrupa’da eleniyor. Bu sefer 'Yabancı sayımız az,' diyorlar."

"Böyle evrensel bir işte aklıevvel biri çıkıp; "İstiklal Marşı okunuyor, ama sahada Türk futbolcu yok" diyor. Ama başka bir milletten kızımız, atletimiz de bizim ülkemiz adına yarışıyor."

"İddaa, gelirlerini arttırmasına rağmen 2013’ten beri hala kulüplere aynı parayı veriyor."

"Türkiye Kupası dünyanın en ucuz organizasyonu. Bir tur atlıyorsunuz, 60 bin TL !. Şaka mı bu? Şampiyonluk primi 3 milyon TL"

"Adaletsizlikten pay isteniyor. Bizim öncelikle konuşmamız gereken adil bir oyun istiyor muyuz, istemiyor muyuz?"

"Ali Koç'la görüştük evet ama konu Emre Mor değildi. Emre Mor için Avrupa'dan iki resmi teklif var. Yeterli değildi, reddettim. Benim en büyük arzum; Emre Mor'u bir sene daha tutup, çok yüksek bedelle Avrupa'ya satmak."

(Ekotürk)

Süleyman Hurma: " 'Yabancı uygulaması olmasın' dedik. 'Yabancı alma' diyorlar ama Türk oyuncu daha pahalı. Peki nasıl yapacağız transferi? Halka yalan konuşuyorlar. Bilmedikleri bir oyunu biliyorlarmış gibi anlatıyorlar. Cahilliği kendilerine sigorta ediyorlar." (Eko Türk TV)

Süleyman Hurma: "Yabancı sayısı problemi Çıfıt Çarşısı gibi. Milli takım yeniliyor, devlet büyüklerine gidip 'Efendim yabancı sayısından dolayı yenildik' diyorlar"

Süleyman Hurma: "Kulüp takımı eleniyor, 'Yabancı yok diye elendik' diyorlar. "

Hakli vallah :asd:

Süleyman Hurma: "Millî Takım yeniliyor, yabancı indirilsin! Kulüp takımı Avrupa’da eleniyor, yabancı çıkarılsın! Böyle kafalar mevcut Türk futbolunda!"

Süleyman Hurma: "Passolig, seyirci sayısını çok ciddi şekilde düşürdü."

Süleyman Hurma: "Zannedersin ki, altyapıdan oyuncu çıkarınca 15 sene bedava oynuyor. Hayır! En iyi ihtimalle 1 sene oynatıyorsun. Sonra babaları öyle para istiyor ki, 10 yaşından beri yetiştirdiğin futbolcu bedava Avrupa'ya gidiyor." (Ekotürk TV)

Süleyman Hurma: "Türkiye Kupası dünyanın en ucuz organizasyonu. Bir tur atlıyorsunuz, 60 bin TL !. Şaka mı bu? 60 bin TL para ile ne yapılabilir?

Süleyman Hurma: "Ali Koç'la görüştük evet ama konu Emre Mor değildi. Emre Mor için Avrupa'dan iki resmi teklif var. Yeterli değildi, reddettim."

Süleyman Hurma; "Böyle evrensel bir işte aklıevvel biri çıkıp; "İstiklal Marşı okunuyor, ama sahada Türk futbolcu yok" diyor. Ama başka bir milletten kızımız, atletimiz de bizim ülkemiz adına yarışıyor."

ridvana dokundurmuş burda

Üst Alt