Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması 100 bin Euro'luk Türk futbolcularının fiyatının 2 milyon Euro'lara yükseltecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması 100 bin Euro'luk Türk futbolcularının fiyatının 2 milyon Euro'lara yükseltecek"

Süleyman Hurma: "Türk futbolu çok ciddi kan kaybediyor. Önümüzdeki yıllarda Türk futbolu İran ve Azerbaycan futbolunun seviyesinin altına inecektir"

Süleyman Hurma: "Yapabildiğimiz tek şey yabancı sayılarını gündemine getirmek. Bu çok doğru bir yaklaşım değil. Türkiye'de yetkililer bilmiyor, bilenler de yetkili değil"

Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması 100 bin Euro'luk Türk futbolcularının fiyatının 2 milyon Euro'lara çıkmasına sebep olacak"

Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması varken biz İngiltere'den 8 yiyorduk, kaleye şut attığımızda seviniyorduk"

Süleyman Hurma: "Sorun rakamlarda değil, biz yönetmeyi bilmiyoruz"

Süleyman Hurma: "Ben yabancı kısıtlamasına kesinlikle karşıyım. Bu kısıtlama kulüplerimizin ekonomik yapısını bozacaktır"

Süleyman Hurma: "Yabancı kuralı serbestliğinde ülke futbol tarihinin Avrupa'da forma giyen Türk futbolcusu rekoru kırılmıştır"

kayseri'de almanya alt liglerinde gurbetçileri bulup ne paralara sattı. Birde Topuz ve Ünal'ı o dönemler öyle bir pazarladı ki.. Sanırsın Gerrard-Torres ikilisi. Alan takım Şampiyonlar Ligi kazanacak.

Amrabat'ı falan saymıyorum, o kadar para kazanan takımın bu kadar borç yapması da komedi zaten de neyse

Allah Allah ben yanlış mı okuyorum, Süleyman Hurma mı yazıyor orada gerçekten.

sent via GSC

Son düzenleme:
Türk futboluna katkısı son 4-5 federasyon başkanından fazla. Konuşmalarından da bunu anlamak zor değil zaten. Tayyip başkanın dikkate aldığı azami şartları sağlayamadığından hak ettiği yerlere gelemedi Türk futbolunda.

iki sene önce karşıydım yabancı sınırlamasına ama iki sezon boyunca yabancı diye bitik, kafadan sıkıntılı adamları doldurduk takıma veya elden çıkartamadık. yabancı sınırına trabzonspor gibi takımlar karşı çıksın bizden daha karlı transferler yaptılar. gary rodrigues dışında para kazanamadı klüp. luyindama´yla, marcao´yu aldık onlarında alıcısı çıkar mı bilemem. ffp diye ağlamaya da gerek yok. diagneye 10-13 vermesek tetteh denilen topçuya verecektik. hocasının, scout ekibinin oyuncu bilgisi, gözlemi sıfır. ancak ligde birileri parlayacak ki dikkatlerini çeksinler.

Süleyman Hurma: "Türk futbolu çok ciddi kan kaybediyor. Önümüzdeki yıllarda Türk futbolu İran ve Azerbaycan futbolunun seviyesinin altına inecektir"

Süleyman Hurma: "Yapabildiğimiz tek şey yabancı sayılarını gündemine getirmek. Bu çok doğru bir yaklaşım değil. Türkiye'de yetkililer bilmiyor, bilenler de yetkili değil"

Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması 100 bin Euro'luk Türk futbolcularının fiyatının 2 milyon Euro'lara çıkmasına sebep olacak"

Süleyman Hurma: "Yabancı sınırlaması varken biz İngiltere'den 8 yiyorduk, kaleye şut attığımızda seviniyorduk"

Süleyman Hurma: "Sorun rakamlarda değil, biz yönetmeyi bilmiyoruz"

Süleyman Hurma: "Ben yabancı kısıtlamasına kesinlikle karşıyım. Bu kısıtlama kulüplerimizin ekonomik yapısını bozacaktır"

Süleyman Hurma: "Yabancı kuralı serbestliğinde ülke futbol tarihinin Avrupa'da forma giyen Türk futbolcusu rekoru kırılmıştır"

Vaaahhh Likelari indire gandi yaptın HA

Üst Alt