# Süleyman Luş - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Süleyman Luş

Gelir şimdi “Bu çocuğun hakkı yendi”ciler. Komisyona falan bağlanır olay.
Taçı da çabuk falan kullandığı yok bu arada gayet aheste kullanıyor asıl marifet ortayı yapan adamın o boşluğa gitmesi.

Peşin edit: Luş’un yeteneğine falan laf ettiğim yok, inşallah çok büyük topçu olur.

Uğur senin memleket takımı dimi? Takip edebildin mi nasıldı bu sene genel olarak?

Gelir şimdi “Bu çocuğun hakkı yendi”ciler. Komisyona falan bağlanır olay.
Taçı da çabuk falan kullandığı yok bu arada gayet aheste kullanıyor asıl marifet ortayı yapan adamın o boşluğa gitmesi.

Peşin edit: Luş’un yeteneğine falan laf ettiğim yok, inşallah çok büyük topçu olur.
Ahbap tactan en son ne zaman gol attik hatirliyon mu

yeteneklileri topluyoruz altyapıya ondan şüphem yok ama
karakter ve disiplin olarak iyi değil bence çoğu + yetiştirici diye başlarına koyduğumuz insanların da çok liyakat sahibi olduklarını düşünmüyorum

Sanliurfaspor devre arasi yaptigi transfer sonrasi ligde kalmayi garantilediler ve sezonu 15. olarak (3 puan silinmisti) bitirdiler

Süleyman genelde forma sansi buldu

14x ilk 11de
10x sonradan oyuna girdi
6x kadroda ama oyuna alinmadi
3x kadroda yoktu (iki maci milli maclar yüzünden kacirmis)
1 kupa macinda 90dk oynadi (vs Hatay)

asist de yapmisti ama mackolik vs yazmamis

kampa alalim bence

Bu çocuğun yetenek olarak en ufak bir eksiği yoktu ilk ciktiginda hatta defalarca söyledim yunuslaa birlikte mevkiine göre açık ara en yetenekli adamdı..Ama görüyoruz ki Rıdvan öyle böyle bjk rotasyonu da tutunurken bu Şanlıurfa'da bile net 11 oyuncusu olamadı .

Bir Bandırma'lı olarak Süleyman Luş'a çok iyi bakacağız şüpheniz olmasın. Süleyman için Bandırmaspor çok doğru bir takım. Mutlaka sürekli oynayıp kendini geliştirecektir.

Süleyman Luş: "Bu sezon Bandırmaspor'un başarısı için ter dökeceğim. Bana güvenip bu formaya layık görenleri ve Bandırmaspor'u destekleyenleri mahçup etmemek adına elimden gelenin en fazlasını yapacağım."

1625601672852.png

Üst Alt