Süleyman Rodop: "Serdar Aziz dönemi bitti, Ozan da gitmek istiyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Rodop: "Serdar Aziz dönemi bitti, Ozan da gitmek istiyor"

Mantikli dusunelim:

1. Terim, seni bu takimda istemiyorum demis Serdara pek inandirici gelmiyor.
2. Ozan konusunda dogruluk payi vardir diye dusunuyorum, cunku Dursun denen orman cocugu yapmis.

Öyle birsey varsa bile, serbest kalma maddesi normalde tek yazin gecerlidir. Simdi kisin biri isterse baya fazla para isteme hakkimiz olur.

yalan veya doğru ama bir gerçek var ki Serdar la uzun yol yürüyemezsin. er ya da geç gönderilecektir. Ama şu dönemde değil. sezon sonu daha mantıklı.

SÜLEYMAN RODOP GIBI PARALI KALEMLER ANCA SUGAR DADDYLERINDEN EMIR ALDIKTAN SORNA YAZMAYA KONUSMAYA BASLARLAR. TAKMAYIN BUNUN GIBI YARATIKLARI

Teker teker özür dileyeceksiniz!
Üstaddan özür dilenmeli artık.

Ozur dilemelerine gerek yok , sahsi bir ozur meselenin kaynagini kurutmaz

Buna benzer yanlislar nevzat a , ugur karakullukcuya da yapildi , hepsinde haberler dogru cikti

Ozur degil de UTANMA duygusu lazim sanirim insanlara yalan yakistirmasi yapmadan once

Tabi buna yalan soyledikleri zamanlar icin bu kisileri de katiyorum

Dogru insan olmak bu kadar zor olmamali

Ne utanması yahu.
Bunun adı etki tepkidir.
Adamların on haberinden dokuzu yalan, insanların bunlara güvenmeyip sallaması kadar doğal bir şey yok.

Taraftar olarak içeriden haber alamadığımıza göre, gazetecilerin yazdıkları ile ilerlemek zorundayız. Bu kaynak da kendi kendini itibarsızlaştırıyor ise kabahatli taraftar degil bizzat kendileri.

Üst Alt