# Sulley Muntari - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Sulley Muntari

Biraz kalas bir adam bu. Bizim Manav süleyman abiyi koysak en az onun kadar kafa göz yarar.

Gören de barışlı ayhanlı mustafalı topallı takımı değil de xavi iniesta izledik sanar geçen yıl...aga bizim takımda kafa göz yarcak kadar hırslı adam bile yok allasen mehmet bütün yıl rakip orta sahaların yanında refakatçılık yaptı doğru düzgün top kapmadı...

rengdaş birazdan gelip sana kacar ne ara önlibero oldu aynı tip oyuncularmı diyecekler ki haklılarda.

Biraz kalas bir adam bu. Bizim Manav süleyman abiyi koysak en az onun kadar kafa göz yarar.

Muntari kalas falan değildir. Sadece tekniği biraz zayıftır. Ancak topu güvenerek de kendisine teslim edebilrsiniz.

Bu adamın en büyük özelliği ise tam bir yıkıcı güç. Karşınızda Muntari varsa düşünmek için en fazla 1 saniyeniz var demektir. Muntari'li bir takımda Elano ile Emre Çolak yanyana bile oynar.

Muntari kalas falan değildir. Sadece tekniği biraz zayıftır. Ancak topu güvenerek de kendisine teslim edebilrsiniz.

Bu adamın en büyük özelliği ise tam bir yıkıcı güç. Karşınızda Muntari varsa düşünmek için en fazla 1 saniyeniz var demektir. Muntari'li bir takımda Elano ile Emre Çolak yanyana bile oynar.

Tekniği biraz zayıf mı? :D Olmayan birşey zayıf değildir. Muntari'yi Inter'e getiren şey hırsıdır, mücadelesidir, başka birşey değil. Inter'in orta sahası yumuşaktı, Mourinho Muntari'yi alarak biraz olsun bunu çözdü. Cambiasso, Stankovic, Sneijder gibi adamların yanında sırıtmaz. Bizde bu adamlar olmadığına göre, tam tersine Muntari gibi teknik yoksunu kalaslar fazlasıyla mevcut olduğua göre, bize Muntari'den daha fazlası lazım.

Gojko Kacar'ı 5.5-6'ya hallederiz galiba.

2 veya 3 taksite.

Hertha Berlin sıkıntı yaratmaz.

bide oldu olcak kontrat hakkında da biraz yorum yap,menajere ne kadar verilcek falan...bırakın şu hayali...elano topu kullanmıycak mı.gelip diarra tipi topçu isteyen arkadaşlar tahminimce mamadou diarra yı kastediyorlardı.ee al sana aynı tip ve daha genci muntari.Bu arada tamam tekniği çok iyi değil ancak kalas da değil abartmayın.

ArkadaşLar... Sao paoLa`da Miranda diye Bir Stoper Var 23 yaşında ve 1.88 feLan Boy Var. Ve Aynı neiLL gibi Oynuyor... Onuda Gectim Tam Defans Lideri Ve Uzun Boyuna Rağman HızLı'da bir stoper. Eğer G.Saray O adamı aLırsa İnanın G.Saray 1 sezon'da En FazLa 10-17 goL feLan yer... Tabi geLcek OyuncuLarı biLdiğim için bunu söyLüyorum...

ArkadaşLar... Sao paoLa`da Miranda diye Bir Stoper Var 23 yaşında ve 1.88 feLan Boy Var. Ve Aynı neiLL gibi Oynuyor... Onuda Gectim Tam Defans Lideri Ve Uzun Boyuna Rağman HızLı'da bir stoper. Eğer G.Saray O adamı aLırsa İnanın G.Saray 1 sezon'da En FazLa 10-17 goL feLan yer... Tabi geLcek OyuncuLarı biLdiğim için bunu söyLüyorum...

Kardu ne güzel yazıyosun sen ya:asd:

SuphérsiN qhaNqha

:ka25:

Aga ceza da aldın niye hala inat ediyorsun bu yazıda:(

Bunun Muntari ile ne alakası var?

ya bu çakma emocular böyle yaziyor genellikle, özenti insanlar :asd:

muntariye hayir demeyiz, biz mi begenmicez muntariyi allah allah, gelsin abi iyidir muntari

Yok Fatih Bey olur mu,

Barış Özbek'i siyaha boyasak aynısı diyenler var bu forumda.

Bir tane Serie A, bir tane Premier L. maçını izlemeden konuşanlardan bol ne var?

Muntari adamdır, adam. Appiah onun yanında Mehmet Güven kalır. Bugüne değin gelmiş en iyi ortasaha/önlibero olur. -Bence göbekte oynaması daha iyi tabi-

Ama işte bu forumda gördük ki

Ne Kewell adammış, ne Gio.

Ne Rijkaard a güven duyulmalı, ne Üstünel'in yaptıkları alkışlanmalı, özlenmeli.

Çünkü ne Marquez işe yararmış, ne de Muntari takıma katkı sağlarmış

Yüzlerce isim say say bitmez.

Herkes Serdar Özkan fanı bu forumda

Üst Alt