Sumudica: "Benim maaşım 600 bin euro, bunu tüm Türkiye bilsin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sumudica: "Benim maaşım 600 bin euro, bunu tüm Türkiye bilsin"

Marius Sumudica: "Sosyal medyada hakkımda çok şey söylendi. Paranın peşinde olsaydım çok başka yerde olurdum. Maçtan önce bana yeni bir kontrat teklif edildiği söylendi. Bu doğru değil."

Marius Sumudica: "Başkanımızla dün bir toplantı yaptık. Benden %10 indirim istedi. Bunu kabul edemeyeceğimi söyledim. Ben oyunculara cebimden 80 bin euro prim dağıttım. Ben bunu memnuniyetle verdim."

Marius Sumudica: "Benim maaşım 600 bin euro. Bunu tüm Türkiye bilsin."

Marius Sumudica: "Türkiye'de çalışmaya devam etmek istiyorum. Bu ülkeyi çok seviyorum. Sezon sonuna kadar burada kalacağım. Bana saygı duymayan insanlarla çalışmak çok zor."

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Böyle bir şey olabilir mi? Her maçtan sonra sözleşme, sözleşme, sözleşme!"

kesin gidici

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Bizim Sumudica'ya toplam ödememiz, yardımcıları dahil 1.2 milyon Euro. Şu an 1.6 milyon Euro istiyor. Tüm başarıyı üstüne alıyor. Böyle bir şey olabilir mi?"

Gündem değiştirmeyi iyi biliyor. Bitik Sivas'a karşı tarihi farktan kurtulmamış gibi 3'lü ve yabancı sevdalılarını açıklamalarıyla eylemiş.

adam sana 8galibiyet 7 beraberlik aldırmış toplam 25,875,000 tl para almışsın kulüp olarak 600 bin euro veriyorsun birde indirim yap diyorsun ne saçma iş anlamadım . yap sözleşmesini 1 milyon sana zaten 3 maçta kazandıracak bu parayı

Üst Alt