Haber - Sumudica: "Fenerbahçe'nin parasına ihtiyacımız yok!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Sumudica: "Fenerbahçe'nin parasına ihtiyacımız yok!"

1705258719577.png

Gaziantep FK, Trendyol Süper Lig'in 20. haftasında sahasında Fenerbahçe'ye 1-0 kaybetti.

Marius Sumudica maçı beIN SPORTS'a değerlendirdi.

"Fenerbahçe ile kafa kafaya oynadık. Çok büyük bir maç çıkardık. Buraya gelen taraftarlara teşekkür etmek istiyorum"

"Maç sonu Fenerbahçeli oyuncuları görürken şaşırdım. Sanki Real Madrid'i yenmiş ve Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış gibi sevindiler. Bu bize daha çok güven veriyor. Böyle paralar harcayan bir takımın, böyle sevinci kendi adımıza güven veren bir şey. Baya korkmuşlar demek bizden."

"Hakemlerle ilgili konuşmuyorum. Ancak bütün takdir haklarını Fenerbahçe'den yana kullandı. Onlara kart vermemek için özen gosterdi ama bize gelince hep sert tavır içinde bulundu"

"Tabi ki kalite farkını bahane etmek istemiyorum ama onlarda sonradan giren oyunculara bakarsak; Bonucci, İrfan Can, Batshuayi."

"Ona rağmen oyuncularım iyi mücadele gösterdi ve takım ruhunu yakaladık"

"İsmail bize saygı duymalı, zemini beğenmiyorsan ne işin var Gaziantep'te? Gelme o zaman. Sahamız böyle şehir böyle, yapacak birşey yok bidaki sefer söylesin Kadıköy'de oynarız "

"Gaziantep'in Fenerbahçe'nin parasına da ihtiyacı yok!"

GD0xHZmXMAAyCQ5

Ceketini begendim, 1000 euronun üstündedir belki.

Üst Alt