Sumudica: "Son 15 dakika her şeyi feda ettim, futbolda bazen risk almalısınız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sumudica: "Son 15 dakika her şeyi feda ettim, futbolda bazen risk almalısınız"

Döneceğini hiç sanmıyorum mesela @Can BÜYÜK ve @Ömer Tuğrul Yılmazer bundan hoca falan olmaz dediler iyi giderken söylediler seri yaptık yinede söylediler hiç sekmedi , baya fazla sabır gösterdiğimizi anladım ben çok güzel yanılttı bizi tudor.

Renktaş ben tam öyle demedim. Geçen sene de söylediğim yıldızlarla çalışmayı öğrenemezse ve büyük maçlarda korkak davranmazsa kendi kariyerini yakar idi. Bu konuda hala aynı görüşteyim ama bundan hoca olmaz diyemem. Bence hala potansiyelli bir adam kendisi. Herşeyden evvel takım oluşturmayı ve fiziki dayanıklılığı Avrupa seviyelerine çekmeyi biliyor bizim alıştığımız onlarca hocaya göre.

Açıkçası ben bu sene TD değişikliğinden yana değilim. Tudor kalsın diyorum. Zaten bu yönetimin başka bir hoca filan şansı da yok artık. Batırırlarsa beraber giderler. Çıakrlarsa beraber çıkarlar.

Tudorda bunları yapmalı
Adam gerçekten hamle gibi hamle yaptı
Umutu kanata atıp gyan alınca aha bunlar gol atamaz dedim daha
Umut indirdi gyan attı helal.olsun
Çalışılmış buna

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu getirelim Tudorun yerine bu sene sıvarsa kendi takımını kurma şansı verelim deriz seneye bu zamanlar küfürler eşliğinde yollayıp Terim'i getiririz .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt