Sumudica'dan İstifa Sinyali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sumudica'dan İstifa Sinyali

5303850.jpg

Süper Lig'in 27. haftası Kayserispor-Fenerbahçe maçıyla sona erdi.

Fenerbahçe, sahadan 5-0 galip ayrılırken, Kayserispor teknik direktörü Sumudica, istifa sinyali verdi.

Sumudica'nın açıklamaları şu şekilde:

Vedat'ın değil, benim sorunum. Biz takım olarak bir aileyiz. 5-0 kaybettik. Benim için çok büyük bir utanç. Kariyerimde hiçbir zaman 5-0 kaybetmedim. Kupalar kazandım, Avrupa Ligi'nde oynadım ve hayatımda hiç böyle utanç gecesi yaşamamıştım.

Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi oynadım, kupa kazandım, böyle bir utanç gecesi yaşamadım. Düşünmem gereken bir vakit ve yarın kesin bir karar alacağım.

Ben görevimi tamamiyle yaptığıma inanıyorum. 6. sıradayız, 18 oyuncu getirdim. Bence Kayserispor bu zamana kadar iyi performans gösterdi.

Kaleci için yüreğimden gelen bir acı ve sızı var. Hissediyorum bunu. Hayat böyle, futbolda böyle şeyler olabiliyor. Kaleci hatasından dolayı almadık bugün bu skoru.

Başkan Erol Bedir'le istifa konusunu mu konuşacaksınız?' sorusuna Sumudica: "Evet, kesinlikle doğru.

Fanatik

Hocam allah için bir dur ya şampiyon olmaya mı çalışıyordun ne yapıyordun? Avrupa kupası mücadelesi içindesin 5.olabilirsin ne antifriz bir açıklamadır bu yahu...Erol Hocam arkadaşa prostat masajı yaptırın bu olmaz bu...

Tudor dönemine çok benziyor ilk geldiği dönemde abartılmıştı iyi futbol oynatıyor deniyordu fakat Tudor gibi o da 3'lü defans ve değişik sistemler adamı olduğu için hiçbir zaman sürekliliği olmayacak rakipler bir kez çözdü mü tüm sürprizleri bitiyor

Üst Alt