Sunderland 'Til I Die (Netflix) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sunderland 'Til I Die (Netflix)

1545767274166.png

Netflix'te yer alan Sunderland belgeselini izlemenizi tavsiye ederim, bizim Eski Acik Sari Desene'ye benziyor, bir suru enteresan olayin footage'i mevcut. Kulubun gecen sezon Championship'teki mevzulari anlatilmakta. 7 bolumden 2sini izledim ve gercekten enteresan oldugunu soylemek hatali olmayacaktir. Manchester City'i konu alan muadilini sevdiyseniz bu ona 10 basar zira hain sikeci City belgeselinde sadece gol sevinci ve Guardiolanin birseyler mirildanmasi mevcuttu. Bu taraftari, oyunculari, hocalari, fln bir suru etkeni hayli efektif bir sekilde harmanlayarak normalde gormedigimiz pek cok seyi ekranimizin uzerine birakiyor

Her futbolsever kesinlikle izlemeli harikulade bir belgesel yapmışlar. Sanılanın aksine bu bir başarı değil, başarısızlık hikayesi. Görüntüler, çekim açıları, kurgu vs her şey müthiş olmuş.

Liman şehri olan Sunderland'in taraftar kitlesi çoğunlukla işçi sınıfından oluşuyor. Bu yüzden şehirdeki tek tutkuları Sunderland ve taraftarın kulüp üzerindeki etkisi hat safhada. Premier Lig'den küme düştüğü için Championshipte mücadele eden Sunderland, yine Premier Lig'e çıkma parolasıyla sezona başlıyor ama hiç bir şey istedikleri gibi gitmiyor. Belgeseli izlerken gerildiğinizi çok net bir şekilde hissediyorsunuz.

Dün bir solukta izledim. Coşku, heyecan, dram, çöküş her şey var. Bir üst lige çıkma parolasıyla belgesel çekmeye başlayıp küme düşmek çok acı bir durum olsa gerek taraftarları adına.

Bizim de belgeselimiz Netflix'te olmalı.
Bu işte para var.
Alanım olsa direkt teklif götürürdüm Netflix'e.

Bu aralar yine arayıştayım.
Yine alanım olmayan işlere merakım büyük.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kulüp de staj yaparken sunmustum bu fikri. Birincisi Netflix bize teklif getirmeli, biz onlara gidemeyiz denildi. O kolay o halledilir bir sekilde ama en büyük sorun Beinsports un mac öncesi 1 saat, mac esnasinda ve mac sonrasinda çekimlere izin vermemesi. Koridorlar ve soyunma odası buna dahil.

Edit:
Simdi fark ettim üstte yazmisim zaten :D
LM-G810 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt