Sunta Masa Sağlamlığı Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sunta Masa Sağlamlığı Hakkında

Arkadaşlar selam. Bir konuda fikrinize ihtiyacım var.

Linkteki masaya sahibim: Yurudesign Marken A Ofis Çalışma Masası Metal Ayaklı Barok 180cm*90cm Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bir yıldır kullanıyorum. Çok da memnunum. 15 kg civarı bir yük var üzerinde. Yalnız şimdi masanın üzerine atacağım yük 25-30 kg bandında olacak artık. Üreticisi de 25 kg kapasitesi var diyor. Sorum şu, "bu haliyle kullan geç, sorun olmaz" mı dersiniz, yoksa "ortasına bir ayak at" mı? PC koyacağım üzerine, ağır olan kasayı direkt ayağın üzerine gelecek şekilde koysam üst tablayı çok zorlamam diye düşünüyorum ama yorumlara açığım

renktaş, yorumlardaki fotolarda adamlar üzerine kendileri hariç baya bir şey koymuş gibi sanki
Abi yani bayağı masif bir masa aslında, eti kalın, sallantı falan da yapmıyor fazla ama işte masa büyük olduğu için direnci bir tık düşebiliyor. Eni aynı olan, boyu kısa veya uzun bir ahşabın üzerine çıkmak gibi düşün, taşıması lazım diye düşünüyorum, kasayı direkt ortaya koymayacağım sonuçta ama mobilyayla uğraşan biri vardır belki diye sorayım dedim. Ya internette içi karton IKEA masaya oturan var, hiçbir şey olmuyor

Kardeşim

Şimdi Masanın eni,boyu ve yükeskliğini,ardından da ağır olan kasanınkileri yazar mısın
Üzerine atacağım sistem monitörü şusu busu derken 25-27 kg civarı gibi düşün abi.

Masanın özellikleri de şöyle:
  • Ofis Çalışma Masası Genişlik : 1800 mm
  • Ofis Çalışma Masası Derinlik: 900 mm
  • Ofis Çalışma Masası Yükseklik: 730 mm
  • Masa üst tabla kalınlık: 36mm(Gizli Kalınlık)
  • Kullanılan Malzemeler
  • 1.sınıf E1 kalite standartlarında çevre ve çocuk sağlığına uygun melamin kaplı 18mm yonga levha kulanılmıştır. Metal aksamlar 1.sınıf 40*60 kutu profilden imal edilmiştir.

Üzerine atacağım sistem monitörü şusu busu derken 25-27 kg civarı gibi düşün abi.

Masanın özellikleri de şöyle:
  • Ofis Çalışma Masası Genişlik : 1800 mm
  • Ofis Çalışma Masası Derinlik: 900 mm
  • Ofis Çalışma Masası Yükseklik: 730 mm
  • Masa üst tabla kalınlık: 36mm(Gizli Kalınlık)
  • Kullanılan Malzemeler
  • 1.sınıf E1 kalite standartlarında çevre ve çocuk sağlığına uygun melamin kaplı 18mm yonga levha kulanılmıştır. Metal aksamlar 1.sınıf 40*60 kutu profilden imal edilmiştir.

Babalar gibi kullanırsın hiç sıkıntı yok

ama köşeye koymanı tavsiye ederim sadece

Hayatımda ilk defa PC koyarsam masa kırılır mı diye soru gördüm? Örnek var mı PC koydum diye masa kırıldı diyen? Çoğu datasheet bilgilerine güvenmeyin verilen bilgiler kullanıcı için doğru net bilgiler olmuyor.

Üst Alt