Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonspor'un - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonspor'un

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-0 Trabzonspor | İlk Yarı | ATV

Selçuk İnan diyorum başka birşey de demiyorum :(

onu bunu bırakın da,

nasıl bir süper kupa maçı ki, son derece zevksiz ve renksiz geçiyor. Türkiye'de 2 şehir haricinde kimsenin ipinde olmayan bir kör dövüşü sahneleniyor şu anda.

3 büyüklere her fırsatta saldırmayı maharet zanneden anadolu takımları: koyun şapkayı önünüze düşünün "acaba biz nerede hata yaptık" diye..

onu bunu bırakın da,

nasıl bir süper kupa maçı ki, son derece zevksiz ve renksiz geçiyor. Türkiye'de 2 şehir haricinde kimsenin ipinde olmayan bir kör dövüşü sahneleniyor şu anda.

3 büyüklere her fırsatta saldırmayı maharet zanneden anadolu takımları: koyun şapkayı önünüze düşünün "acaba biz nerede hata yaptık" diye..

Öyle bir diyorsun ki Galatasaray-Fenerbahçe maçları sanki daha zevkli geçiyor. Ya da diğer maçlar.

Ben fark göremiyorum. Hiç olmazsa bu takımların bütçesi belli oyuncuları belli düşünmesi gereken bunlar değil 3 büyüklerdir.

Colman çok çok etkisiz şimdiye kadar biraz buna şaşırdım. Ama Trabzon Bursa 'dan daha hazır gözüktü ilk yarı. Egemen 'in defanstaki partneri de fena değil Egemen 'den sağlam.

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-0 Trabzonspor | Devre| ATV

Trabzon'un orta sahadaki 3'lü baklavası bizde olsaydı geçen sene açık ara şampiyon olabilirdik. Çok beğeniyorum şu üç oyuncuyuda.

İlk yarı golsüz bitti. Bursa'da iş yok. Gerçi kadrolarıda bayağı eksik var. Trabzon'un eksiği belli sağlam bir santrafor. Güçlü ve fizikli. Jaja çok iyi iş yapar Trabzon'da. Bu sene Jaja uyum sağlarsa Trabzon ilk 3'e girer tahminimce.

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-0 Trabzonspor | Devre | ATV

Trabzon daha etkili oynadı Bursa ise kontralarla etkili olmaya çalıştı.

Arkadaşlar ilkyarıda çok güzel bir maç oldu. 3 büyüklerin maçlarından çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Trabzonsporu çok beğendim. Bu sene şampiyonlukta en şanslı takımlardan biri Trabzonspor olur. Trabzonun orta sahası (Colman-Selçuk-Ceyhun-Alanzinho) Türkiyenin şu anda en iyi orta sahası. Birde Jaja gelince baya iyi bir takım olur. Bursa çok iyi oynamadı ama tehlikeli bir takım izlenimi verdi. Batalla-Ergiç çok iyi oyuncular. Şu iki takımın orta sahasıda Sarp-Barış-Ayhanlı orta sahamızı döver döver bırakır arkadaşlar.

İspanya nın oynadığı Futbolsa bizim takımların oynadığı ney acaba

Arkadaş ne telaşlı, aceleci takımlarımız var ya.Azıcık sakin ve sabırlı oynasalar.İlla 4 pasta gol atıcaklar veya 20 sn'yede pozisyona giricekler.Alın şu topu sakin sakin oynayın.Top sizde kalsın, en az 1 dk tutun.Hem dinlenin hemde pozisyon hazırlayın.Ama yok ortasahayı geçen adam daaaaan diye topu ileriye vuruyor.30 dk sonra ayakta durucak halleri kalmıyor.Sonra avrupa takımlarına kafa tutacaklarına inanıyorlar.

glowacki iyi oyuncuya benziyor sıfır hata ve 2 kritik müdahalesi var..

trabzon yattara gökdeniz tekke üçlüsündeki verimi bu oyuncularla asla alamayacak gibi

bursanın merak edilen arjantinlilerinden hiçbiri yok bildiğimiz kontra oyunlarını oynuyorlar

vederson cuk oturmuş yalnız enayi fener daha iyisi olmayan caneri aldı parayla

bu arada keşke biz de sponsor bulamasak da formamız reklam panosu gibi olmasa..

Yalnız Ali Tandoğan 'nın şutunda Onur 'un ciddi bir hatası var ama iyi kaleci olduğunu değiştirmez tabi.

Öyle bir diyorsun ki Galatasaray-Fenerbahçe maçları sanki daha zevkli geçiyor. Ya da diğer maçlar.

Ben fark göremiyorum. Hiç olmazsa bu takımların bütçesi belli oyuncuları belli düşünmesi gereken bunlar değil 3 büyüklerdir.

Galatasaray-Fenerbahçe maçı olsa idi, pozisyonu olmasa bile ülkeyi peşinden sürüklerdi! anlatmak istediğim de oydu. "düşünmesi gereken bunlar değil 3 büyüklerdir" sözüne katılıyorum..

Galatasaray-Fenerbahçe maçı olsa idi, pozisyonu olmasa bile ülkeyi peşinden sürüklerdi! anlatmak istediğim de oydu. "düşünmesi gereken bunlar değil 3 büyüklerdir" sözüne katılıyorum..

İyi de bun da bu kulüplerin ne suçu var. Bunların taraftar gücü belli basın gücü belli. Kıyaslama epeyi abes kaçıyor.

Üst Alt