Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY

Sezona kupayla başlarız.Bu timsah eziklerine koymak çok basit zaten.Keşke şikebahçeyle oynasaydık.Bunları yenip kupa almak zevk vermiyorki.

Ozaman kargalara çakalım dicem onada 2 ay önce çaktık.:D.Ts le oynamamızı istiyorum aslında en kısa sürede.Şöle arenada falofos edip rezil etmeliyiz.Geçen seneden kıl kaptım çok onlara.

Lig maçları dışında oynayamıyoz ki heriflerle.Kupa aldıkları dönemde biz çok kötüydük,bizim toparlandığımız dönemde de kupa alamıyorlar Süper Kupa'da eşleşemiyoruz,Türkiye Kupası desen yaptığımız son maç 15 sene önceki final.En son 2006 Süper Kupası'nda oynamışız lig maçları dışında,0-1 de yenmişler.Nobre Bjk'de ilk golünü o maçta attıydı hatta.

Ts camiasına karşı genel olarak bir antipatim yok ama taraftarları biraz alt seviye bu kesin.Yoksa yenebilirler 2 maçta da,yatacak halleri yok.

bu üçüncü kupa olayını anlamıyorum. şimdi türkiye kupası ve lig kupası 2014/2015 sezonunda, bu da 2015/2016 sezonunda sayılmıyor mu?

Lig maçları dışında oynayamıyoz ki heriflerle.Kupa aldıkları dönemde biz çok kötüydük,bizim toparlandığımız dönemde de kupa alamıyorlar Süper Kupa'da eşleşemiyoruz,Türkiye Kupası desen yaptığımız son maç 15 sene önceki final.En son 2006 Süper Kupası'nda oynamışız lig maçları dışında,0-1 de yenmişler.Nobre Bjk'de ilk golünü o maçta attıydı hatta.

Ts camiasına karşı genel olarak bir antipatim yok ama taraftarları biraz alt seviye bu kesin.Yoksa yenebilirler 2 maçta da,yatacak halleri yok.

Bjk süper kupa oynayamaz bundan sonra kolay kolay.Ancak t.kupasını falan alırsa olabilir.Ts ye yatsın diye demedim.2 maçta onlara yenilmek sinirimi bozdu.Ersunun bizim maçta tavırları filan kıldı baya.Oda defoldu gitti zaten.Ondan bu ts ye bilendim ben çok.

Üst Alt