Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa | Galatasaray 1-0 Bursaspor | 8 Ağustos | ŞAMPİYON GALATASARAY

Şura da neye kızdığımızı anlayamacak kadar futbol cahili insanlar var. Takımın geleceği yok bunu göremeyip anlık sevinenler var

Acaba Umutu oyuna alırken ne bekliyordu. Bunu cidden sormak isterim. Hangi kafayla insan böle rezil bi transfer politikası belirler ve böle değişiklikler yapar

Sent from my iPhone using Tapatalk

son 10 lig maçının 8 tanesini öyle böyle kazandı ŞANS

fbyi maymun eden bursayı finalde tokatladı ŞANS

lig başladı söve söve bi hal oldunuz bu maçı da kazandı ŞANS

siz abartmıyorsunuz bazı şeyleri hepsi şans bunların öyle mi

geçiniz

Terim'in bu kadar şansı olsa Real'den 6 yediğimiz maçta 6 atardık diye düşünüyorum. Berbat ligimizin berbat, ırkçı, yerli sevici hocası olduğunu düşünüyorum. Tez zamanda kendisinin Burak, Sabri vb. yerlilerle gitmesini umuyorum. 1 sezon gidecek şampiyonluğa bile değer (inşallah şampiyon oluruz ama yine de gider).

Bu kadar şanslı bir adam olmaz.

Fener balının yerini Hamza balı aldı.

Sözde 3 kupa aldı bu adam işte.

Şaka maka Fatih Terim'den sonra 3 kupa alan tek adam oldu.. yanlış hatırlamıyorsam 3 kupa aldığımız son sezon uefa ve süper kupayı aldığımız yıldı.. yani aslında 5'te 5 gibi bir rekorumuz var.. kupaların 4'ü Fatih Terim, 1'i Lucescu'nundu..

Bundan sonra bir daha 5'te 5 görür müyüz bilmem.. Türkiye'de başka örneği yok.. Dünyada bile nadirdir bizim 2000 yılı performansımız..

Yemin ederim sinirden dışar da birine sataşacam ama gel gör ki bazı futbol ulemaları olayı farklı görüyor. Yuh sizin futbol anlayışınıza yuh sizin ören gözünüze. takım dagılacak ulan, gülen adam yokkk yokk

koyun sürüsü işte anlık yaşayıp anlık düşünürler

Hocam bugün yenilseydik de inan hiçbir halt olmayacaktı,teselli işte,ben de biliyorum bir cacık olmayacağını.Şampiyonluk beklentim de yok,bu seneki son kupa seramonimiz bile olabilir tadını çıkaralım.

şimdi hamza ve yönetim bu sonuçtan sonra transfer falan yapmaz..kesinlikle şansa kazanılmış bi maç..bu takıma sağ bek,defahsın ortası ,ön libero ,kanat ve forvet olmak üzere 5 transfer şart ama yapmayacakları kesin...

Podolski biraz düzgün pas verebilen Amrabat gibiydi. İnş daha iyi oynar. Sabri defansif anlamda rezil ken ofansif anlamda fena değildi, adam inadına bastırıyor. Sneijder Emre'ye verdiği muazzam pas hariç pek etkili değildi. Yasin güzel maç oynadı. Bilal yetersiz kaldı. Selçuk tek başına oynadı. Burak kayboldu. Telles muazzamdı, defansif anlamda gayet güçlü iken ofansif anlamda'da idare etti. Biraz fiziği geliştirseydi bir keresinde orta sahada oynayabilir. Ched ve Balta idare ediyordular, Muslera iyiydi. Takım olarak berbat oynadık ama Fener'e karşı oynadığımız rezalet ötesi finaldan daha iyi oynadık

Yemin ederim sinirden dışar da birine sataşacam ama gel gör ki bazı futbol ulemaları olayı farklı görüyor. Yuh sizin futbol anlayışınıza yuh sizin ören gözünüze. takım dagılacak ulan, gülen adam yokkk yokk

Hamza gitmeli bunu aylardır söylüyoruz zaten de bunun kazanılan kupayla alakası nedir ki,tamam takım iyi yolda değil de kupa kazandığımız gün oturup ağlayalım mı hocam?

Üst Alt