GSC Haber - Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi

Yav sade Sabunla olacak iş mi ne diyorsunuz
Üstünü kapamaya çalışıyorlar işte
Farklı birçok muhabir açıklama yaptı
Dursun Özbek tff ile görüşecek felan deniyor
Bütün bunlar hiç yoktan mı oldu
Bir şeyler var işte

Pankart olayı biraz tricky. Adamlar barış destekçisi değilse, gidip de kendi ülkelerinde pankart açmak biraz fazla bence. Bu pankart işini Avrupa’da kimse yapmıyor zaten..

İstiklal Marşı’na bir yasaklama getirilmeye çalışıldığına inanmıyorum zira saçma olur, ne alaka bir ülkenin milli marşını engellemek.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Süper Kupa finali öncesi durum değerlendirmesi için TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin bulunduğu otele geldi.
(DHA)

Pankart olayı biraz tricky. Adamlar barış destekçisi değilse, gidip de kendi ülkelerinde pankart açmak biraz fazla bence. Bu pankart işini Avrupa’da kimse yapmıyor zaten..

İstiklal Marşı’na bir yasaklama getirilmeye çalışıldığına inanmıyorum zira saçma olur, ne alaka bir ülkenin milli marşını engellemek.
Bir ülkenin kurucusunu engellemek mi normal? sokarım maçına da parasına da

Bir ülkenin kurucusunu engellemek mi normal? sokarım maçına da parasına da
Kurucu engellemek değil gereksiz milli duygu kasmayalım. Müslüman-Yahudi savaşı var şuan, senin orda bir futbol maçında barış çağrısı yapmana ne gerek var, birincisi yeri değil futbol oynuyorsun. İkincisi politik bir pozisyon bu. Her türlü biraz abartı.

Pankart için konuşuyorum. Atatürk imzalı tshirt’e vs. laf varsa senin söylediğine katılırım.

Kurucu engellemek değil gereksiz milli duygu kasmayalım. Müslüman-Yahudi savaşı var şuan, senin orda bir futbol maçında barış çağrısı yapmana ne gerek var, birincisi yeri değil futbol oynuyorsun. İkincisi politik bir pozisyon bu. Her türlü biraz abartı.
la olum 100. yıl bu öyle herhangi bir yıl değil. Barış çağrısı her zaman yapmana gerek var ayrıca. boş boş söylemler.

Üst Alt