Süper Lig 17/18 H:28 | Beşiktaş 5-1 Göztepe | MS | 7 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:28 | Beşiktaş 5-1 Göztepe | MS | 7 Nisan

Ben pek boyle suclamalarda topa girmem fakat ayni hislere sahibim sizle... ama sikeyi bir nevi isin gorulsun diye rusvet vermek gibi dusunursek , biri ciksa dese ki

"Hani , bana rusvet verdiginin (sike yaptigimizin) belgesi var mi?" Dese

Verilecek ne cevap olabilir , problem burada

Altay gibi şerefli takımların alt liglerde mücadele ederken G*ttepe gibi pis takımların Süper Ligde oynadığı bir dünyada yaşıyoruz. Iğrenç.

Ben pek boyle suclamalarda topa girmem fakat ayni hislere sahibim sizle... ama sikeyi bir nevi isin gorulsun diye rusvet vermek gibi dusunursek , biri ciksa dese ki

"Hani , bana rusvet verdiginin (sike yaptigimizin) belgesi var mi?" Dese

Verilecek ne cevap olabilir , problem burada
Belgelerimiz olsa ne yazar ki? Suçlu olan biz oluruz. Hatta fetocu ilan ederler adamı bu ülkede.

mesele puan alıp almama değil.

@ fiko dembaba salağına " seni seneye takımda görmek istiyorum " dedi herifi yemledi o salak da boştaki adama vermedi tribüne attı. o klastaki adam emin olun orda golü ya atar ya da attırırdı.

@ tinercilerin haftaya akhisar maçı var o maça eksiksiz çıkmamız lazım dediler ve tüm cezalıları bu maça denk getirdiler. bunlar faraziye değildir .

çık sahaya topunu oyna isterse 5 ye ama fahişeler gibi kendini satma

mesele puan alıp almama değil.

@ fiko dembaba salağına " seni seneye takımda görmek istiyorum " dedi herifi yemledi o salak da boştaki adama vermedi tribüne attı. o klastaki adam emin olun orda golü ya atar ya da attırırdı.

@ tinercilerin haftaya akhisar maçı var o maça eksiksiz çıkmamız lazım dediler ve tüm cezalıları bu maça denk getirdiler. bunlar faraziye değildir .

çık sahaya topunu oyna isterse 5 ye ama fahişeler gibi kendini satma

Ama burada tek suclu fikret . Yani goztepe ya da tamer ya da demba ba ne yapabilir ki , baskanlari tepki gosterdi , bir kabahat varsa fikret odakli vad

Simdi tamer adami oynatmasa daha da fazla yol acar soylentilere , bir lafla hucum silahini kenara cektin diye

Fikret de en cok sportmenlige aykiri aciklamadan 10 bin lira ceza 15 gun hak mahrumiyeti alir olur biter

Ama burada tek suclu fikret . Yani goztepe ya da tamer ya da demba ba ne yapabilir ki , baskanlari tepki gosterdi , bir kabahat varsa fikret odakli vad

Simdi tamer adami oynatmasa daha da fazla yol acar soylentilere , bir lafla hucum silahini kenara cektin diye

Fikret de en cok sportmenlige aykiri aciklamadan 10 bin lira ceza 15 gun hak mahrumiyeti alir olur biter
karakterli topçu çıkar tepkisini koyar maça da asılırdı ekmek yediği yere böyle yapmazdı tinerciler geri düşse maç bu havaya girmezdi göztepe dengeli oynardı

Senol Günes'in yerinde olsam Tosic ve Caner'e para cezasi verirdim. Gecen hafta herkes kartlarini temizlemisken bunlar sinirda oldugu halde kart görmedi. Göztepe görevini yerine getirdi.

Ya şimdi burda mesajları okuyorum da;küfür eden adamlar suçlu da , böyle maç satan Göztepe ve Malatya'nın hiç mi suçu yok kardeşim

Göztepe kasmıyor, çok net. Belliydi böyle olacağı. Aksini beklemiyordum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt