Süper Lig 17/18 H:28 | Fenerbahçe 2-0 Osmanlıspor | MS | 8 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:28 | Fenerbahçe 2-0 Osmanlıspor | MS | 8 Nisan

Volkan, Şener, Skrtel, Neustadter, Hasan Ali, Dirar, Mehmet Topal, Josef de Souza, Alper, Giuliano, Soldado

Kayıp ihtimali var.Bu maçta kayıp olmazsa da kalan 6 maçın hepsini kazanırlar.Konya son maç potada olursa şayet orda kayıp ihtimali olabilir sadece ki o zamana kadar Konya garantiler kalmayı

DaROEq6X0AEiAJp.jpg

Ceyhun, Batdal, M.Bayir ve Anil PTT 1.Lig'de oynasa kimse yadirgamaz. Öyle 4 adamla surada puan almalari büyük basari olur.

Her türlü sonuc isimize gelir. Fener kazansa Osmanli küme düsme yolunda bir adim daha atmis olacak. Osmanli kaybetmezse ise Fener puan kaybetmis olacak.

Ceyhun, Batdal, M.Bayir ve Anil PTT 1.Lig'de oynasa kimse yadirgamaz. Öyle 4 adamla surada puan almalari büyük basari olur.

Her türlü sonuc isimize gelir. Fener kazansa Osmanli küme düsme yolunda bir adim daha atmis olacak. Osmanli kaybetmezse ise Fener puan kaybetmis olacak.
Osmanlı umrumda değil benim.Şu fikstürle kümede kalmaları da zaten ufak çaplı mucizeye bağlı.Fener tamamen havlu atsın bana yeter.Olmaz ya milyonda bir ihtimalde olsa futbol bu,gelip 3 takımı burdan geçipte şampiyon olurlarsa o zaman ölene kadar çenelerini kapamazlar.O yüzden mümkünse Osmanlı puan alsın 1 veya 3.Herşeyi düşünüp hareket edeceksin

Osmanlıspor'un ileride 3 oyuncusu Umar Serdar ve Regattin hızlı kontra atak oyuncusu Fenerbahçe bu tarz oyunculara karşı Kadıköy'de çok sıkıntı yaşıyor Osmanlıspor bence pozisyon üretecek ama bitiricilik konusunda başarılı olurlar mı emin değilim.

Üst Alt