Süper Lig 17/18 H:28 | Fenerbahçe 2-0 Osmanlıspor | MS | 8 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:28 | Fenerbahçe 2-0 Osmanlıspor | MS | 8 Nisan

Oyununda olsun olmasın. Bunlar en az bir müsabakada puan kaybedecek.

Rakip takımın bir gol ile öne geçmesine bakar bu iş.
Sivas'ı da Paşa'yı da yürüyerek yenerler.Antalya tamamen rahatlar bunlarla oynayana kadar ve Bursa ölmüş ağlayanı yok.Karabük zaten saymıyorum.Hangi maçta kaybedecekler sorması ayıp olacak ama :giggle::giggle::giggle:
Karabük maçı hariç her maç garanti değil bunlar için. Öyle büyük top oynamıyor bunlar.
Karşı takım öne geçip kapansa kolay kolay ceviremez bunlar maçı.

fb nin kotu oynadigi konusuluyor ama neye gore kotu , bir kere cok az pozisyon veriyor , malatyayi 2-0 , bizle 0-0 , kayseriyi 5-0 , simdi osmanliyi 2-0

4 haftadir 9 gol atip hic gol yemeyen bir takimdan bahsediyoruz ... surekli bir kotu oyundur lafi gidiyor , aslolan skordur , onu da aliyorlar , neyse ki gec kaldilar gibi
pozisyon vermiyorlar ha evet aynen. tolga cigerci ile belhanda rezaletleri gol atsa görürdüm onlari. biraz top oynayan herkes en az 2-3 pozisyon bulur bunlara karsi. yalcin dengesini kaybedip düsmese osmanli bile atacakti.

Adamların ölüsü iş yapıyor kopmuyorlar ligden. Şans falan değil bu, son 4 maçtan 10 puan çıkardılar ki bu macların icinde biz de varız. Galibiyetlere bakıgımızda kötü oyun olsa da kazanmasını biliyorlar. Bu saatten sonra 6'da 6 yaparlar, deplasmanları da bir sekilde geçiyorlar, şans demeye dilim varmıyor benim bu kadar üst üste şans olamaz. Haftaya Sivas deplasmanını da atlatırlarsa zaten son 5 maçta puan kaybedecekleri maç yok. Bir sekilde Aykut'un oyun anlayısıyla kazanıyorlar. Olay bizde bitiyor, yarınki maçı başakşehir maçından bile daha çok önemsiyorum ben, yarın kazanırsak psikolojik olarak Başakşehir maçına cok rahat cıkacağız.

Fenerden bir cacık olmaz renktaşlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fener Başak'ı yenip ligi ters düz etmişti ve avantajı tamamen eline almıştı ama beşiktaş maçını tutamamaları üstüne akhisara 3 puan vermeleri olayları başa döndürdü.Yoksa fener ciddi anlamda yürüye yürüye şampiyon olabilirdi bu sezon

Fenerden bir cacık olmaz renktaşlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fener Başak'ı yenip ligi ters düz etmişti ve avantajı tamamen eline almıştı ama beşiktaş maçını tutamamaları üstüne akhisara 3 puan vermeleri olayları başa döndürdü.Yoksa fener ciddi anlamda yürüye yürüye şampiyon olabilirdi bu sezon

Ee normal Fener son 20 senede bu dediğini kaç kere yapmış? Tabii ki puan kaybedecekler bundan daha doğalı yok. Adı üstünde Fenerbahçe. Fenerbahçe iş ciddileştiği anda puan kaybeder benden söylemesi 6 maçı da kazanabileceğini düşünmüyorum. Kazanırlarsa helal olsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen seversin böyle bos adamlari tabi. O parayi hayir kurumlarina bagislayalim en azindan hayir duasi aliriz daha iyi.

47F337E100000578-5251269-image-m-2_1515520052832.jpg

Karabük maçı hariç her maç garanti değil bunlar için. Öyle büyük top oynamıyor bunlar.
Karşı takım öne geçip kapansa kolay kolay ceviremez bunlar maçı.
Evet burda bunlar Malatya'da puan bırakacak Kayseri maçları var kesin puan kaybı diyen çok arkadaş gördüm.Rakibinin hiçbir iddaası yoksa ve helva gibi oyun oynuyorsa o maçları elini kolunu sallayarak kazanırsın.Umut etmeyin bundan sonra kayıp yaşarlar diye.Fenerle işimiz yok an itibarıyle.Puan kaybetmeleri en yüksek maç buydu onu da kazandılar.Bundan sonra kendi işimize bakalım,boş yere sinir olmayalım o yüzden diyorum

cek cak diyoruz ama sonuc olarak ortada 4 haftadir gol yemeyen ve 10 puan alan bir takim var

akhisar ve genclerbirligine kaybettikleri 5 puan onlari geride birakti , bjk ye yenilmeleri normal deplasmanda ama 1-0 galipken ikili averaji kaybedecek sekilde yenilmeleri de 1 puana daha mal oldu denebilir

fb nin kotu oynadigi konusuluyor ama neye gore kotu , bir kere cok az pozisyon veriyor , malatyayi 2-0 , bizle 0-0 , kayseriyi 5-0 , simdi osmanliyi 2-0

4 haftadir 9 gol atip hic gol yemeyen bir takimdan bahsediyoruz ... surekli bir kotu oyundur lafi gidiyor , aslolan skordur , onu da aliyorlar , neyse ki gec kaldilar gibi

Biz Gençler'i yenersek Fb'nin şansı tamamen biter.

Bitiremez.Var mısın iddiaya?
Ben sana minimum 2 takım 70 üzeri bitirecek dediğimde de aksini demiştin :D bırak 2'yi 3 hatta 4 takım bile 70 üstüne çıkabilir.Varım iddasına evet sen söyle kaçla bitirecek.Ama senin şu avantajın var.Fener bütün olaylardan umudunu kesmiş olarak son maça çıkar ve Konyaya da puan lazım olursa son haftayı saymam.Kalan 5 maç için 15 diyorum

Üst Alt