Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İntikammm

olay_olan_tweet_icin_basaksehirden_aciklama_1500705230_0466.jpg
DO0TXtyWAAE7su0.jpg

Başakşehir kaybetmez.

Şampiyonluğa oynayan bir takım, ligin son düzlüğünde son 4 deplasman maçından 1 puan ile dönüyorsa şampiyon olamaz.

Son 4 dep maçında 4 puan aldıkta mesele o değil o nasıl son düzlük son düzlük dediğin 5 6 maçtır.
Karabük'ü saymadım. Herkes bay geçiyor zaten.
Son düzlüğe bu deplasman performansıyla giriyoruz diyorum.
Daha 3 deplasman var, üstelik Hoca bile "deplasman fobisi var gibi gözüküyor, bu sene buna bir şey yapacak bir şey yok" demiş.

Nasıl olacak Hidayet

Alnitak Alnilam Mintaka

Karabük'ü saymadım. Herkes bay geçiyor zaten.
Son düzlüğe bu deplasman performansıyla giriyoruz diyorum.
Daha 3 deplasman var, üstelik Hoca bile "deplasman fobisi var gibi gözüküyor, bu sene buna bir şey yapacak bir şey yok" demiş.

Nasıl olacak Hidayet

Alnitak Alnilam Mintaka

Bak nasıl olacak anlatıyım önce bu maçı alacan ve kötü bulutları dağıtacan.

Haftaya karabükten sonra ligin iç sahadaki en kötü takımıyla oynuyacaz, ahım şahım savunma işinide bilmiyor alanya.

Dış sahada top oynuyan linnes, sinan, tolgayı oynatıcan maç kora kora geçicek öyle teknik falan lazım değil vura vura alacan maçı.

Zaten o 2 maçı aldıktan sonra bjk'yi dağıtıp geçeriz.

Bu 3 maçı alalım şampiyonuz gerisi formalite maçları.

Haftaya karabükten sonra ligin iç sahadaki en kötü takımıyla oynuyacaz, ahım şahım savunma işinide bilmiyor alanya.

Dış sahada top oynuyan linnes, sinan, tolgayı oynatıcan maç kora kora geçicek öyle teknik falan lazım değil vura vura alacan maçı.

inanmaya başlamışsın

Nerede görülmüş bi ülkenin Cumhurbaşkanı'nın ligin şampiyonunu belirleyecek maç öncesi bir tarafın taraftarını maça çağırması. Biz bugün bu maçı alsak da - almamız çok zorlaştı artık - bu sene şampiyon belli

Yalnız Mackolik'ten baktım şimdi de,iç saha puan durumunda Alanya 17.,Akhisar 16.,Göztepe de 15. 3 deplasmanımız da bunlarla. :D

Süper Lig’de Garry Rodrigues:

Riekerink ile Garry Rodrigues 4 Maç 0 Gol 0 Asist

Tudor ile Garry Rodrigues 27 Maç 2 Gol 4 Asist

Fatih Terim ile Garry Rodrigues 12 Maç 5 Gol 5 Asist

Üst Alt