Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 gün kaldı an itibariyle..hazır mıyız gencolarrrrr:cigara: oglum biz ne zor şampiyonluklar yasadık ne stresler yasadık...odaklanın #konsantrasyon

Gencleri yenip o havayla maca cikmak vardi ama olmadi nasip.boyleymis. kazansak ta yenmek zorundaydik yine degisen.bisey yok koyacağız

zugurt tesellisi olarak soylenebilecek tek sey su ... bugun kazansaydik da basaksehire karsi maglubiyet kredimiz yoktu , simdi beraberlik kredimiz de yok

bir diger olumsuz yani , basaksehirle berabere kalirsak bjk kazandigi anda 3 unculuge dusuyoruz ve bjk bizle berabere kalirsa yine onumuzde kalmaya devam ediyor , tum maclarini kazanan bir fb de olursa 4 unculuge ineriz

Pff bundan sonra ilgilenmiyorum,Ne zaman ümitlensek kursağımızda kaldı şampiyonluk falan düşünmüyorum olmayacak bu gidişle,Ama şu Başağa koymak çok süper olur bu sezon özelinde değil yıllardır saçma mağlubiyetler aldık Akbilspordan

Bu 6 hafta nasıl geçecek yahu cadı kazanına döndü şampiyonluk yarışı, ipler elimizde hala reçete belli umarım şampiyon oluruz zor bir sezon oldu bizim için son düzlüğe girdik inşallah başımız dik çıkarız bu altı haftadan

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah renktaş, şu an üzerimizde ciddi bir stres, baskı ve moralsizlik var bu maç çoğu şeyi değiştirir nitelikte.(y)
gencler macında kayıp bekliyodum galiba içten içe,ama daha cok bazı durumlardan ötürü.buraya yazarsam dalgaya alırlar şimdi.biz ne dersek,ne konusursak konusalım iş sahada bitiyo.ama genel anlamda şampiyonlugu hakeden GS taraftarı ve böyle kirli bi sezonda şampiyonlugu hakeden takım da Galatasaray.

hersey düzelecektir, iyi olacaktır.belki bizim cok para alan araplara biraz prim vermeliyiz top oynamaları için.

GS kadar basaksehir de isi bitirme macina cikiyor kendi adina, cunku unutulan bir detay var , bizi yenerlerse fark 5 puan olacak ,yani en az 2 mac ama bir sey daha var , basaksehir ile bjk arasinda 3 puan olsa da , orada da 2 mac fark var .. cunku basaksehir 2 li averajda besiktasa ustun

ustelik bjk nin de GS Deplasmani hala duruyor olacak , fb ile de 5 puan farki var basaksehirin.

muthis bir mac hakikaten

Bu 6 hafta nasıl geçecek yahu cadı kazanına döndü şampiyonluk yarışı, ipler elimizde hala reçete belli umarım şampiyon oluruz zor bir sezon oldu bizim için son düzlüğe girdik inşallah başımız dik çıkarız bu altı haftadan

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gencler macındaki hava kirli ve olumsuzdu.ambians acısından söylüyorum.futbolcuların sahadaki durusu ve oyunu da maçın sonucunun bedbaht olacagının göstergesiydi.bazen anlarsın,hissedersin.

2008deki gencler maçı yagmurlu ve camurluydu.ama hocasız o takım inanmıstı ,oyleki maçtan sonra haldun üstünel çamurlu formayı gösteriyodu.o dkdan sonra şampiyonluk geldi zaten.

bizim futbolcularımız dengesiz ve isteksiz zaman zaman ama ortaya yürek koyacak birilerini bekliyorum.sırf hasan şaşın instagramdaki o yazdıkları bu maçta gercekleşmediği için üzgünüm.ama önemli oaln fatih hocanın dediği gibi sezonu lider bitirmek.

gencler macında kayıp bekliyodum galiba içten içe,ama daha cok bazı durumlardan ötürü.buraya yazarsam dalgaya alırlar şimdi.biz ne dersek,ne konusursak konusalım iş sahada bitiyo.ama genel anlamda şampiyonlugu hakeden GS taraftarı ve böyle kirli bi sezonda şampiyonlugu hakeden takım da Galatasaray.

hersey düzelecektir, iyi olacaktır.belki bizim cok para alan araplara biraz prim vermeliyiz top oynamaları için.
Açıkcası bizim takımın ciddiyetsiz halinden hiç memnun değilim, sanki şampiyon olmak istemiyoruz diyorlar bu futbol ile. Gerçekten tırnağımız ile kazıya kazıya bu duruma geldik, bu oyuncu grubu ile şampiyon olursak Fatih Terim tebriği hakeder. Ben korkuyorum Başakşehir maçından, onlarda yerini korumak ve puan farkını açmak isteyeceklerdir, üst üste çok ağır maçlara çıkıyoruz.. Yolumuz açık olsun, bu yolun sonu inşallah şampiyonluk olur.:hat:

terimin en cok zorlanacagi oyuncu gruplarindan biri var .. yerli sayisi cok az , araplar umursamaz , maicon ve mariano gibiler dalgali performans

bu adamlara HOT ZOT da pek tutmaz , "ee oynamiyorum , ister oynat ister oynatma ben parami 3 sene alirim" dediklerinde terim de dahil hic kimse bir sey yapamaz

suyuna gittiginde de laubalilesiyorlar ... isi cok zor bu kadro ile terimin acikcasi

GS kadar basaksehir de isi bitirme macina cikiyor kendi adina, cunku unutulan bir detay var , bizi yenerlerse fark 5 puan olacak ,yani en az 2 mac ama bir sey daha var , basaksehir ile bjk arasinda 3 puan olsa da , orada da 2 mac fark var .. cunku basaksehir 2 li averajda besiktasa ustun

ustelik bjk nin de GS Deplasmani hala duruyor olacak , fb ile de 5 puan farki var basaksehirin.

muthis bir mac hakikaten

Nedense başakşehir bizi yense bile işi götürür diyemiyorum bişeyler yapıp geriye düşerler gibi o arada bizde seriye bağlarız ve 4.lüğe gerileriz o arada beşiktaş işi bitirir gibi.

Açıkcası bizim takımın ciddiyetsiz halinden hiç memnun değilim, sanki şampiyon olmak istemiyoruz diyorlar bu futbol ile. Gerçekten tırnağımız ile kazıya kazıya bu duruma geldik, bu oyuncu grubu ile şampiyon olursak Fatih Terim tebriği hakeder. Ben korkuyorum Başakşehir maçından, onlarda yerini korumak ve puan farkını açmak isteyeceklerdir, üst üste çok ağır maçlara çıkıyoruz.. Yolumuz açık olsun, bu yolun sonu inşallah şampiyonluk olur.:hat:
bi önceki alıntıda stresliyim demişsin ya,son dkda yenilmemize ragmen ben şu an cok rahatım.bazen böyle birikiyo birikiyo ve sonuc kötü olsa bile rahatlıyosun.oh maç bitti diyosun.ben böyle dedim.ilkyarıdaki oyun beni öldürdü zaten.takım coskulu olsa maçı kazanacaktı.bundan sonra içerde dısarda coskulu oynamalıyız,önde basmalıyız.

bi önceki alıntıda stresliyim demişsin ya,son dkda yenilmemize ragmen ben şu an cok rahatım.bazen böyle birikiyo birikiyo ve sonuc kötü olsa bile rahatlıyosun.oh maç bitti diyosun.ben böyle dedim.ilkyarıdaki oyun beni öldürdü zaten.takım coskulu olsa maçı kazanacaktı.bundan sonra içerde dısarda coskulu oynamalıyız,önde basmalıyız.
İşte bu noktada takıma hiç güvenemiyorum renktaşım, umarım dediğin gibi olur ve içeride , dışarıda çoşkulu oynayıp şampiyonluğu götürürüz. Beni biraz gelecek için stres sardı, ağır maçlar var daha; Başakşehir, Beşiktaş maçları.. Şampiyonluk için en kritik maçlarımızın bu son haftaya denk gelmesi ise işin başka bir boyutu. Allah yardımcımız olsun.

Üst Alt