Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben birşey bilir söylerim ben Allaha çok inanan biriyim burda her inançtan kardeşimiz var saygı duyarım bunu polemik için yazmıyorum.
Ama şunu bilir şunu söylerim Rabbim şu karaktersiz adi yalaka haysiyetsiz siyasetin köpeği olmuş insanların ve spor kuluplerinin (fener beşiktaş ts vs) bir kez olsun bizim başımızı onümüze eğmedı.
Inşallah bu seferde biz kazanacağız.

Renktaşlar sizden ilk kez bir sey isteyeceğim yeni bir işe başladım iş eğitimi için istanbuldayim su an bir daha Allâh bilir ne zaman denk gelirim ilk kez arenaya gideceğim yardımcı olabilecek var mi aramizda maça gitmeyecek olan var mi kombine devredecek varsa lütfen ulaşsın bana passo çıkardım bu maç için ama bilet tükenmiş en ucuzu 600 lira su an bu fiyata almam imkansız :(

Renktaşlar sizden ilk kez bir sey isteyeceğim yeni bir işe başladım iş eğitimi için istanbuldayim su an bir daha Allâh bilir ne zaman denk gelirim ilk kez arenaya gideceğim yardımcı olabilecek var mi aramizda maça gitmeyecek olan var mi kombine devredecek varsa lütfen ulaşsın bana passo çıkardım bu maç için ama bilet tükenmiş en ucuzu 600 lira su an bu fiyata almam imkansız :(

@Sinan Bilgin

Hiç sorun etmeyin, gelsinler. Pepe ile gelsinler, Başakşehir nasıl tam kadro geldi, Beşiktaş'ta tam kadro gelsin, Babel, Q7, Talisca, kim varsa çıksın sahaya. Koyup yollayacağız, şüphe ve paniğe lüzum yok.​

Bu takımın başında Fatih Terim varken Ronaldo'ya bile defans yaptırdığımız dönemi herkes ne çabuk unutuyor bırakın tam kadro gelsinler öyle koyması daha güzel olacak onlara göre pepe her şey ama bize göre hiçbir şey...

Bugunku skandal karar dan sonra TFF nin Pepenin cezasini 1 mac a dusurup bizim macta oynamasini saglayacaklarini dusunuyorum...

Pepeli veya Pepesiz tokatlamamiz lagzim tinerci kargalari... Bu maci eger alamazsak (beraberlik veya maglubiyet) en cok uzuldugum mac olur bu sezon icin (AL yi saymiyorum).

Su tinerci kargalar artik biktirdi, nefret ettirdiler artik kendilerinden!
Dedigim gibi Pepeye 1 mac

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu şerefsiz federasyonun çocuklarına koymak artık farzın farzı oldu
Şu sahneyi yeniden görmeliyiz
felipe-melo-yildirim-demirorenin-elini-sikmadi_3601.jpg

böyle medya mı olur .....
maç anında sahaya kedi girse son dakika girip rezalet diye yorumlar yapılır, adamlar neler yaptı sonuç 3 maç, direk kırmızının cezası dünyanın hiç bir yerinde 2 den az olmaz adamlar 1 verdi ve hiç bir gazeteci ağzını açmıyor. Umarım ağızlarınıza laik şeyleri tıkarlar! satılmış medya...

Yarin 11 de bilet olur mu sistemde sizce alinacak?

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk
Şu anda sadece ilk 3 kategoride bilet görünüyor ama 1.kategoriden alınmıyor. Diğer 2 kategoride de çok çok az sayıda bilet var. Eğer genel satış için belli bir kontenjan ayrılmıyorsa -ki zannetmiyorum- genel satıştan bilet almak imkansıza yakın. Yine de sık sık denemekte fayda var, kulübe devredilen biletler satışa sunulabilir.

Üst Alt