Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DbqIgEdWkAAa5wE.jpg

vArP2_1471162674_6601.jpg

resized_d2903-A825650_55.jpg

inşallah hakemler maçın önüne geçmez.
zaten dün tff aldığı kararlar ile bir skandal yarattı birde bizim maçı hakem içine etmez.

Önümüzdeki 2 maçin önemini anlatmaya gerek yok. 2 maçi kazan (bjk, akhi) Sampiyon ol ve primleri Kap. Resmen ölüm kalim maçlarina çikiyoruz.

Nando
Mariano Maicon Denayer Nagatomo
Fernando Donk
Feghouli Belhanda Garry
Gomis

Negredo
Babel Talisca Quaresma
Tolgay Medel
Adriano Tosic Pepe Gökhan
Fabri
Gol bulmak için duran topları çok iyi kullanmak,Garry'nin karşısında 35'lik Gökhan varken o kanadı sürklase etmesi,Gomis'in stoperlerin arasında kaybolmayıp orta sahaya top almaya gelmesi gerekiyor.Feghouli ile Belhanda'dan beklentim yok.

Nando
Mariano Maicon Denayer Nagatomo
Fernando Donk
Feghouli Belhanda Garry
Gomis

Negredo
Babel Talisca Quaresma
Tolgay Medel
Adriano Tosic Pepe Gökhan
Fabri
Gol bulmak için duran topları çok iyi kullanmak,Garry'nin karşısında 35'lik Gökhan varken o kanadı sürklase etmesi,Gomis'in stoperlerin arasında kaybolmayıp orta sahaya top almaya gelmesi gerekiyor.Feghouli ile Belhanda'dan beklentim yok.

atiba medel oynatır bu hayati maçta.
tolgayın her an kart görme potansiyeli var.

atiba medel oynatır bu hayati maçta.
tolgayın her an kart görme potansiyeli var.

Atiba'yi baslatmaz. Son donemde oynadigi her macta batirdi. Kontratini da uzatmayacaklar zaten.

Geçen sezon da iyi değildi burada çok seveni olsa da bariz bir düşüşe geçti geçen sezon ve bu trendi bu sene son hız devam ediyor.

Umarım Şenol oynatır Atiba yı. Bu işimize yarar kesinlikle.

sent via GSC

Up up
Renktaşlar sizden ilk kez bir sey isteyeceğim yeni bir işe başladım iş eğitimi için istanbuldayim su an bir daha Allâh bilir ne zaman denk gelirim ilk kez arenaya gideceğim yardımcı olabilecek var mi aramizda maça gitmeyecek olan var mi kombine devredecek varsa lütfen ulaşsın bana passo çıkardım bu maç için ama bilet tükenmiş en ucuzu 600 lira su an bu fiyata almam imkansız :(

Üst Alt