Süper Lig 17/18 H:33 | Antalyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 11 Mayıs - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:33 | Antalyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 11 Mayıs

Siyaseti niye karıştırdın?? Yektayi gayet iyi bilirim mac satmaz hırsına mi yenik düştü bu kadar kötü yekta hiç görmedim 3 defa hata yaptı en sonunda yedirdi. Üsluba daha dikkat edelim arkadaşın değilim. Sonuçta adam aptalca bir gol yedirdi mi? Yedirdi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maçı satmış imasında bulunarak yazma o zaman.
Içimi mi okuyorsun? Sana ne? Terbiyeli ol yorum yazma bana

Antalya 1 sene daha kalsin yav, Osmanli düssün. Ligin en sacma takimi sayilir Kasimpasa ve Basaksehir ile birlikte. Seneye Kasimpasa düssün artik, kurtulalim sunlardan. Hic bir seyircisi yok bunlarin.
Haklisin ama Osmanli'nin Besiktasi yenmesini istiyorum. Son hafta o zaman cok cekismeli gecer ve BJK 4. olur ve ligi erken acmak zorunda kalir.

Antalya bizden puan alır ancak keşke küme düşse idi. Geçen hafta gençleri yendi diye hiç sallamadı bu maçı. Bizim maçta ölümüne oynadılar. Yazıklar olsun

Bi an kendimi fb forumunda sandım abicim manyak mısınız siz gözünüzü seveyim son hafta fb ile başbaşa kalsak neler olur düşünebiliyor musunuz ? Bugün başak kaybedince şampiyonluğun ş si bile garantilenmiyordu zaten. Sakin olun böylesi daha iyi oldu yedekte başakşehirin durması çok daha iyi.
Fener zevkli takım ya aykut kalması lazım.
Fener 2. olsun.
Bunlar sürünsün ön eleme o bu telef olsunlar.

Gscimbom Mobile

Bu durumda yarın biz de yenersek eğer, fenerin şampiyonluk şansı kalmıyor. Bir tramva daha geçirsinler arka arkaya. Umutları gö******* patlasın.

Anadolu takımları nedense fener ve başaka yattılar ligin 2. Yarısında. Inadına şampiyon olacaz sizlerin. Akhisar küme düşmez umarim.

Üst Alt