Süper Lig 17/18 H:33 | Galatasaray 2-0 Yeni Malatyaspor | MS | 12 Mayıs - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:33 | Galatasaray 2-0 Yeni Malatyaspor | MS | 12 Mayıs

17668.jpg

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile oynadığı maçın ilk yarısında tribünlerden ''Taraftarız biz çekeriz cefa, Aziz Başkan bizi bırakma'' sesleri yükseldi.

Temiz güzel bir galibiyet aldık ama atmosfer maçın başı (gollerden dolayı bi zahmet) ve son 10 dk dışında rezaletti..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bok gibi duruyorlar tribun muhtesemdi.
17 de 16 yaptiysak taraftar sayesinde.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
farkettiysen biz giriyoruz diğer tribünler olayı çözene kadar başka beste giriyoruz
xd
Lan siz kim? Mevzu bu zaten yıllardır stattaki düzen budur. O tribünün yıllarca içinde de oldum ben.

Bir de gelip bununla övünmek ne, ultraslanın görevi bu zaten, ayrı ayrı serpiştirilmiş taraftar mı yapacak bunu?

Sucukçusunuz ayrıca zamanında Adnan Polat istifa seslerini engellediler diye çıktım ben o tribünden sonra aynı şekilde Dursun'u da yaladınız. Cebinizi kim dolduruyorsa onların yalayıcısısınız.

Hırboya bak kendilerini bir halt sanıp diğer taraftarlara bok atıyor bir de.

Lan siz kim? Mevzu bu zaten yıllardır stattaki düzen budur. O tribünün yıllarca içinde de oldum ben.

Bir de gelip bununla övünmek ne, ultraslanın görevi bu zaten, ayrı ayrı serpiştirilmiş taraftar mı yapacak bunu?

Sucukçusunuz ayrıca zamanında Adnan Polat istifa seslerini engellediler diye çıktım ben o tribünden sonra aynı şekilde Dursun'u da yaladınız. Cebinizi kim dolduruyorsa onların yalayıcısısınız.

Hırboya bak kendilerini bir halt sanıp diğer taraftarlara bok atıyor bir de.
peki

Maçın adamları;
1-Fernando (kusursuzdu)
2-Belhanda (özgüven kazanınca neler yapabileceğini az da olsa gösterdi)
3-25 milyon euro diyim siz anlayın :))

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bazi oyuncular için rotasyon oyuncular alinmasi lazim bence

fernando ve gomis gibiler mesela 3 kulvarda oynayacagimiz maçlarin tamamini kesinlikle oynayamazlar

büyük bölümü oynadiklari zaman da onlardan iyi faydalanabilecegimizi sanmiyorum

gelecek transfer dönemde gereken takviyerler yapilmali

Anca gelebildim maçtan, müthiş bi yoğunluk vardı yine.
Maça çok iyi başladık ve ilk 10 dk da bulduğumuz goller ile kazandık.
İç sahada oynadığımız son maçta bi sürprize izin vermedik, seriyi sürdürdük.
Arenada üst üste 12.galibiyet ve totalde son 19 maç 18 galibiyet 1 beraberlik.

Ah bi de sucukculari temizlesek, 10 numara bes yildiz olacak.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
ona kimsenin yüreği yetmez
uA'yı tribünden kimse atamaz

Vücuda yayilan kanser gibiler. Söküp atmak gerek. Gitsinler polati yalayip yutsunlar, yukariii asagiya yukariii asagiya. Sonrada polati bitirirlerse yagli dursunu yalasinlar.

Yalama uA, yalaka uA.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt