Süper Lig 17/18 H:33 | Karabükspor 0-7 Fenerbahçe | MS | 14 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fikstür sanslari var adamlarin. önceki gün osmanli besiktasi yense, bunlar da kadiköyde konya ile bu hafta karsilassa efsane bir mac olurdu.

Ünal Karaman faktörü ve moralsiz hatta yorgun bir fenerbahçe düşününce 0-1 bile bitse sürpriz olmayacaktır genel olarak beklentim 5-6 değil 0-2 gibi bir skor olabilir

Fark beklemiyorum bende Aykuta güvenerek.

Valbuena ve Fernandao ile başlar ise de fark olabilir ama bunu yaparmı bu ? Zannetmiyorum ama bekleyelim

Ligin en kötü 2.takımını bile hakem hataları ve eski futbolcusunun kıyağıyla zar zor son dakikada attığı golle yenen takım Karabük'ten puan kaybedebilir, fark falanda atamaz bu sığırlar kimseye.

Daha öncede yazdım fenerin puan kaybetmesi biraz zor gibi ama zaten farklı kazanamazlarsa özellikle tek farklı bi galibiyet alırlar ise zaten puan kaybetmiş kadar olacaklar.

Normal şartlarda FB 3'den fazla atamaz, Aykut bu takıma bile defans yaptırır.

Ancak şaibe olacağı için 6-0 bitirirler maçı. Yani bizi averajda geçecekleri kadar attıracak saha dışı müdahale.

Son 24 saatte yaşananlardan sonra (Kupa finalinin kaybı, UEFA kararı, Başakşehir'in kazanması) fb'nin zaten az olan şampiyonluk umudu daha da azaldı. Yarın akşam Galatasaray da farklı bir Malatya galibiyeti alır, Pazar günü de Konya ligde kalma işini son maça bırakırsa azalan umutlar ve kaçan hevesle birlikte belki de Karabük'te puan kaybı bile gelebilir..

Üst Alt