GSC Anket - Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Süper Lig 2020-2021 Şampiyonu Kim Olur?

Süper Lig 2020-2021 şampiyonu kim olur?

• Galatasaray

Kullanılan: 40 88.9%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 1 2.2%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başakşehir

• Alanyaspor

• Karagümrük

• Beşiktaş

• Diğer

Kullanılan: 2 4.4%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Bu sene 1. falan olamayız heleki Falcao forvet hattıyla ve Babel, Feghouli, Belhanda üçlüsüyle imkansız.
Dikkat ediniz Diagne'yi saymıyorum bile işin o kısmı karanlık zaten o adama 13 milyon falan vermek bunlar iyi niyetli şeyler değil.

Rakipler birbiriyle bize sampiyonlugu verme yarisina girer ve 60 puanin ustune cikmazsalar sansimiz mevcut. Teknik direktorsuz 60 puan alabiliriz diye dusunuyorum. Zira Fatih Terim'den bir beklentim yok. Ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz. 3.5 yildir yapmadigi isini, bugun yapacagini dusunmek fazla iyimser olur.

Iyi top oynayan bir takim yok su an ligde Alanya yi degerlendirme disi birakirsak. Son senelerde bu ligde sampiyon olmak icin iyi oyun oynamaya gerek yok, havayi yakalayan sampiyon oluyor zaten.

Bizim takimin o sampiyonluk havasini ne takim olarak ne teknik heyet olarak yakalayabilecegini düsünmüyorum ne yazik ki. Cok kirilgan bir yapimiz var, tek bir sakatlik bile takimi direkt negatif anlamda asagiya cekiyor cünkü hem oyuncu kalitemiz düsük hem de oyuncu sayimiz kisitli.

Iyi futbol oynayan degil bu sezonki uzun maratondan en diri cikan takim sampiyon olur bence. Kadro kalitesinden dolayi degil ama kadro derinliginden dolayi bence Fener sampiyonlugun en büyük adayi su anda.

Maraton daha da uzun oldugu icin fb onde
Cunku asiri alternatifli bir kadro
Bizde her bolgenin kendi icinde eksigi var as olarak ,birak yedegini

8-9 arasi ft istifali bir sezon bekliyorum

Bu angutlar şampiyon olursa yayın geliri + ayak bastı felan en kötü 40 milyon euro alırlar avrupadan.

60 da yalı çocuğu bağışlasa 100 m euro. Allah bereket versin.

Yaklaşık 1 milyar tl. Vay babam vay. Sonra durdur durdurabilirsen bu cikcikleri

Ne yapıp edip bunları şampiyon yaptırmamamız lazım. Bizim alıp başımızı gitme potansiyelimiz yok ama bunlarda var ne yazık ki. Arkalarında paralı başkanlar olduğu sürece tabi

Yukardan emir gelmiş bile biz burda sövüp duruyoruz ama gerçekler başka gibi duruyor. Bu hainlik ve işbilmezlikten daha öte bir durum çünkü.

Fener olur.Kiminle yarışacaklar ki ? etebo taylan sakat şuan kim oynayacak ? az mantıklı olun. bizim şampiyonluk şansımız ancak diğer adayların tökezlemesi ile olur.İleri hattımızda 3 tane bitik topçu oynuyor. Sonra detaylı yazarım ama işler bizim için ileride daha da kötu bir hal alacak.Limitimiz varken transfer yapamadık seneye hiç yaptırmazlar.

Bu sene ligin boyu 6 hafta daha uzun.

Yine surpriz sampiyon cikabilir.

Nihat abileri de kochildingbahceye saglam destek olacaktir.

Üst Alt