Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'da


B_8824_B_8821_GSKLOGO_B.jpgMedya Bilgilendirme: Başkanların Türk Telekom Arena GezisiGalatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın davetiyle, Kulüpler Birliği Üyesi olan Süper Lig Kulüplerinin Başkanları 4 Ocak 2011 Salı günü saat 14.00’te Türk Telekom Arena’ya ziyarette bulunacaklardır.Medya mensuplarının bilgisine sunulur.Kaynak: Galatasaray Spor Kulübü
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daBaşlığı değiştirdim, haber; Aziz Yıldırım 'ın gelişi değil, tüm başkanların gelişidir.
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daAziz Yıldırım kendi stadının eksiklerini görüp yaptırır bugünden sonra.
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daaziz yıldırımda bu azim ve kıskançlık varken,bugun o stadı gördügünde,yeni stad için hemen çalışmalara başlar.
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daStad gezdirir anca bizim baskan

Bari 5/10 TL giris parasi alsaydin da, 2012 kriterlere yarari olurdu baskanim benim
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daBaşkanlardan 5/10 almak onlara anaavrat küfür etmek gibi birşey olur.
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daBunun yaptığını yapan dünyada başka bir kulüp başkanı yoktur. Resmen çingenelik yapıyor diyecem, çingenelere ayıp olacak. Beceriksiz herif. Galatasaray başkanlığı sana 2 gömlek büyük. Fener stadı açtığında diğer kulüp başkanlarına gezi turu falan düzenledimi sanki :(
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daBu gezi olayını çok abarttılar, turistik yer gibi hergün bi kafile gezdiriyorlar. Davet et herkesi açılış maçına, olsun bitsin olay.
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'dane işi var bunların stadımızda ya Adnan polat şu kankin bizim stad için demediği kalmadı sen bu insanı çağırıyorsun İnanılır gibi değilsin....tarihin en beceriksiz başkanısın Adnan polat :(
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'daAdnan Polatın tek yaptığı stadın havasını atmak, gösteriş yapmak. stadı ben yaptıma getirmek. Bu stadın yapılmasında en az pay ona aittir. Asıl sıkıntısını, planı, ihalesi ve bürokrasi işini hep ÖZhan Canaydın çekti. Semeresini de bu herif yiyor.
 
Cevap: Başkanlar bugün Arena’yı gezecekAllah seni kahretsin be... Takım 2 yabancıyla kampa gitti transferler gene yattı beyimiz gezme yalakalık peşinde.Azize saygıda kusur etme aman...
 
Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'dantvspor'da canli yayin var, stadda Sampiyonlar Ligi muzigi caliyor. :D:D:DO muzigi Arena'da ilk ve son kez duymak istiyorsaniz ntvsporu acin. :eek:
 
Üst Alt