Süper Lig, Sosyal Medya'da Alay Konusu Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig, Sosyal Medya'da Alay Konusu Oldu

Ligimiz dunyanin en super ligidir.Bos yapmasinlar.Bu liglerin hangisinde boyle hoş bir enstantane yasanmis?

Son düzenleme:
Ligimiz dunyanin super ligidir.Bos yapmasinlar.Bu liglerin hangisinde boyle hoş bir enstantane yasanmis?

ExhaustedUniqueGlowworm-size_restricted.gif

ligimize uzanan eller kirilsin mi dostumm

Bizim federasyonda büyük abdest gibi para var ama zahmet edipte adam gibi bir tasarımcıya tasarım yaptırmıyorlar.Nerde boş beleş iş var ona dünya para verirler
pdfk her hafta harac keser gibi para topluyor mazallah haftalik gelirin %1ini harcamalarina bile gerek yok, öyle statik bir site kullaniyorlar ki inanilir gibi degil. insan biraz kurumsallik adina düzeltir ya. Federazione Sammarinese Giuoco Calcio san marino federasyonuna bakmak bile yetiyor

pdfk her hafta harac keser gibi para topluyor mazallah haftalik gelirin %1ini harcamalarina bile gerek yok, öyle statik bir site kullaniyorlar ki inanilir gibi degil. insan biraz kurumsallik adina düzeltir ya. Federazione Sammarinese Giuoco Calcio san marino federasyonuna bakmak bile yetiyor
Adamlar kasaplar,manavlar,oto tamircileri için ne site tasarlamış.Bizimkiler de güya dünya kupası düzenleyecek sözde

Bu arada bizim tff'nin sitesinde 1990'a kadarki maclari ve puan durumunu bulabiliyorum.Bir ara bakmistim diger liglerinkinde boyle bir sey yoktu ya da yabanci dilim olmadigi icin ben de bulamamis olabilirim.

Üst Alt