Süper Lig'de 29. Haftanın Hakemleri Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de 29. Haftanın Hakemleri Açıklandı!

bu tavır antu yani başarısızlık tavrıdır.. Kendimi bildim bileli hakemi en az konuşan kulüp biz olduk ama gel gör ki aleyhimize o kadar saçmalık yapılmasına rağmen yine de en başarılı kulüp biziz.. Hatayı devamlı farklı mecralarda arayanların halini görüyorsunuz...

Yahu ne bahanesi çatır çatır doğranıyoruz ses çıkarıyormuyuz diye dahada abartıyorlar sen ne diyorsun, başkandan tut taraftara kadar herkes sessiz bizde bu ülkede sessiz olanın hakkını yerler anlayın işte.

Sabahtan beri herkes hakemden memnun demiştim ki şimdi yine bakayım dedim gelenek bozulmamış. Hakemlik bir oyun oynayacaksak kasmanın anlamı yok zaten; şampiyon olamayız demek!

Bizim hakemi değil de Sivas'a Ali Palabıyık'ın atanmasını eleştirin.

Sabahtan beri herkes hakemden memnun demiştim ki şimdi yine bakayım dedim gelenek bozulmamış. Hakemlik bir oyun oynayacaksak kasmanın anlamı yok zaten; şampiyon olamayız demek!

Bizim hakemi değil de Sivas'a Ali Palabıyık'ın atanmasını eleştirin.

Hakeme rağmen yenelim, hakemide yenelim klişesinden bıkmadınız mı?

Neden hep biz yenmek zorunda kalıyoruz bir kerede rakipler yaşasın.

Bazi maclarda aleyhimize bazi maclarda lehimize yonetimler oldu , ornegin fb deplasmaninda hakem yanimizda , ic sahada ise karsimizdaydi

ts macinda ndiaye nin atilmasi ve fernandoya yapilan hareketin es gecilmesi durumu vardi , ama sen gucluysen , ic sahada beteri selcuk a yapildi ama umrumuzda olmadi

sivas macinda olmayan penalti verildi , fauldu ,fakat disaridaydi , ama kayseride de macin acilis golumuz ofsaytti

akhisar macinda lopez hatali atildi , ama yedigimiz ilk gol ap acik faul idi ..

kasimpasa macindaki penalti dogruydu , o maci asla affedemiyorum kendi acimizdan .. bunlarin disinda da maclarin kaderini degistirmeyen fakat bariz cok hata da oldu ..

basaksehir macinda ilk golde lato nun bir fuzuli faulu vardi , visca da tiyatro yapti ama ikinci gol oncesi de bir taban vardi , verilmedi ve golu yedik

bjk macinda karsilikli verilmeyen penaltilar vardi , bjk ninki daha netti , malatya macinda bir sey yoktu sanirim

konya macinda verilmeyen bir penalti vardi , verilenden daha netti .. ayrica hic ev sahibi avantaji gormedigimiz bir macti

lehte aleyhte olabildigince samimi sekilde aklimda kalan pozisyonlari siraladim ... tabi bir de yaristigimiz takimlarin lehine aleyhine olanlari da gundeme getirmek lazim ... o yonde de tek itirazim , basaksehir hakkinda surekli bir hakem destegi deniyor , ama sorsam sadece son akhisar macindaki 5 cm cikan top ve emreye gosterilen asiri musamaha soylenir .. sanilanin aksine cok fazla pozisyonda oyle akil almaz hatalar yapilmadi lehlerine .. fakat aleyhlerine de pek hata yapilmiyor

Üst Alt