Haber - Süper Lig'de 33. Haftanın Hakemleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süper Lig'de 33. Haftanın Hakemleri Belli Oldu

zart zurt sürekli düdüğünü çalmayan her türlü hakem ok bence. ayakta duran mücadeleyi bırakmayan kazansın. yapacakları çok basitken bizim asalaklar daha fazla devreye girip hem kariyerlerini hem maçın anasını belliyor.

Cihan aydin'in suçu yok gibi gorunsede hemen fener maçına atamaları skandal. Bu cihani yine kekleyecekler gibi.

Bizim maça ise supriz yumurta vermişler haha

beğendim maç yönetimini ben genel olarak ya
Taze hakemlerden tek dikkat çeken o zaten de baskılardan etkilenir gibi görüntüsü var. Bizim hakemler tecrübelendikçe oraları buraları ayrı oynuyor. Belki de ülkedeki bu saçmasapan futbol ortamı onları zamanla ona iyi görüneyim buna iyi görüneyim başıma bir şey gelmesin haline büründüyor ve gün geçtikçe adaleti sahada adaleti unutup şirazelerini kaydırıyorlar. Cihan Aydın bunu aşabilirse geleceği parlak olur. Belli ki Melerin yerine koyacaklar.

Taze hakemlerden tek dikkat çeken o zaten de baskılardan etkilenir gibi görüntüsü var. Bizim hakemler tecrübelendikçe oraları buraları ayrı oynuyor. Belki de ülkedeki bu saçmasapan futbol ortamı onları zamanla ona iyi görüneyim buna iyi görüneyim başıma bir şey gelmesin haline büründüyor ve gün geçtikçe adaleti sahada adaleti unutup şirazelerini kaydırıyorlar. Cihan Aydın bunu aşabilirse geleceği parlak olur. Belli ki Melerin yerine koyacaklar.
ya ben onu anlamıyorum zaten. şu oyunun kurallarını bilip, biraz da maç izleyen biriysen çok rahat yönetebilmen lazım. valla bana mı garip geliyo bu durum anlamıyorum ben yayıncı kamerasından düşüşlerin %80 ini tahmin edebiliyorum. bunlar saha içerisinde nası göremiyor bunu. bu işten saha dışında gelir elde etme hırsları olmayan adamların çok net var sistemi de varken kötü yönetme durumları olamaz. ya ard niyet vardır yada dengeleme politikası. bir anlayamadılar ama maçı idare etme durumu 90larda bitti. bunca kamera varken(ki eksik bence hala kameralar) bazı pozisyonları doğru veremiyorlar. bunlar yayıncının ard niyeti de aynı zamanda. maç içerisinde verilmeyen görüntüler maç sonrası düşüyor. twiter gibi sosyal medya üzerinden pozisyonlar dönerken imkansız artık maçı idare etme durumu. 1 gün sonra gazetelerden öğrenen kesim zamanındaydı onlar. gece yarisi olusan haberlerin 2. gün öğrenildiği zamanlar vardı o zamanlardı işte.

geçen sene okan kocuk un ayaklarının ucuyla çıkardığı bi top vardı. ayak içi yapılan o vurusun temasssız auta çıkmayacağını 100mt doğu üstten gördüm ya. ayakkabısının burnuna çarpmıştı topun ivmesinden anlıyosun.

türk futbolundaki kaosun bilakis düzeltilmediğini düşünüyorum ben.

Geçen hafta gelen 2 Portekizli arkadaş da Portekiz Futbol Federasyonu'nun iki adet İstanbul tatili kazanan talihlileriymiş meğer.

Üst Alt