Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skrtel-Epureanu ikilisi... 2000'lerde güzel olurdu ama bu devirde saçmalık. İki tane tank gibi stoper. Biri 33, diğeri 35 yaşında.

Yedekleri de inanılmaz vasat iki yabancı. Bu sene rezil bir planlama yaptı başakşehir.

İnşallah Başakşehir küme düşer. Keşke geçen hafta Gençlerbirliği maçında geri dönemeselerdi. Kadroları ama hala ligde kalmaya fersah fersah yeter. Bakalım ne olacak?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

küme düşmez ama ilk 5-6'ya da giremez. Böyle olursa da bütçeyi düşürebilirler. Avrupa'ya da gidemeyecekler çünkü. KPaşa'da 2-3 sene Babel-Donk-İsaksson-Kalu Uche falan alıyordu ama sonra beklenen başarı gelmeyince bütçeyi düşürdüler.

Başak'ta başarı gelince bütçe arttı ama bu sene muhtemelen gelmez ve bütçe düşer.

skorlardan çok transferde rezil planlama vardı. Ne yaptıkları belli değildi. Tamamen "hadi öyle bir şey yapalım" kafasıyla yapılmış gibiydi.
Aslında çoğu yaşlı oyuncuyla yollarını ayırdılar çok geç kalmışlardı bunun için ama şöyle bakınca da ilk 11 çok değişmedi. Bir stoperleri yeni Emre yerine de Azuibike geldi. Forvetsizdiler Crivelli geldi. Bakınca kadro ileri gitmiş gibi görünüyor aslında ama nedense Okan hoca başarılı olamadı bu kadroyla.

Aslında çoğu yaşlı oyuncuyla yollarını ayırdılar çok geç kalmışlardı bunun için ama şöyle bakınca da ilk 11 çok değişmedi. Bir stoperleri yeni Emre yerine de Azuibike geldi. Forvetsizdiler Crivelli geldi. Bakınca kadro ileri gitmiş gibi görünüyor aslında ama nedense Okan hoca başarılı olamadı bu kadroyla.

abi ileri falan gitmedi. Çok fazla oyuncu alındı ama çoğu vasat altı oyuncu. Bajic'i yollayıp, Crivelli'yi aldılar. Adebayor-Mevlüt'ü yollayıp Gulbrandsen diye birini aldılar ama adam hiç oynamadı bile. 35 yaşındaki Demba Ba'ya kaldılar mecbur..

Robinho ölü. Mossoro oynarken son gün yollandı. Emre yerine hiç alakası olmayan Azubuke ve M.Topal geldi vs.. Aleksic-Mossoro'do hiç birbiriyle uymuyor.

Yani komple saçmaladılar. Alınan stoperler aşırı vasat.

başakşehirin tılsımı avcıymış

bakalım avcının tılsımı başakşehirmiymiş

Ben Avcı'nın sabır gösterilirse başarılı olacağını düşünüyorum açıkçası. Ancak Avcı ile ilgili en büyük soru işareti yıldız oyuncu yönetimi.

Tahminim Avcı varken hep Boyd tarzı 2.sınıf transferler yapacaklar. 1.sınıf oyuncu yönetemeyeceğini düşünüyorum.

Antalyaspor'da bu sene iki oyuncu aşırı dikkat çekici; Ufuk Akyol- Paul Mukairu.

Bülent Hoca ısrarla 11 oynatıyor ve iyi işler yapıyorlar.. Şimdiden söylüyorum bu iki ismi. 1-2 ay sonra bolca söyleyen çıkar çünkü.

Ben Avcı'nın sabır gösterilirse başarılı olacağını düşünüyorum açıkçası. Ancak Avcı ile ilgili en büyük soru işareti yıldız oyuncu yönetimi.

Tahminim Avcı varken hep Boyd tarzı 2.sınıf transferler yapacaklar. 1.sınıf oyuncu yönetemeyeceğini düşünüyorum.

ben de şahsen avcıya karşı olumsuz değildim ama son 1 senede baya gıcık oldum

oynattığı oyun ve yaptığı işte fena değil ama son 1 senedir lüzumsuz bir gündeme gelme çabası diğer yerli hocalar gibi ağlama trendine girdi

herhalde işimle yeterince takdir göremiyorum bir de böyle deneyim dedi

ama çok itici oldu hele de bunları yapıp başarılı da olamıyorsan

ama aklında bir şey var ve deniyor

yıldız oyuncu yönetimi fena değildi aslında sonuçta clichy emre arda adebayor gibi adamlarla çalıştı

taraftar baskısını kaldıramaz iddialarına cevap vermesi gerekecek o da bir challenge

bakalım taraftar eksiğimi çekiyormuş yoksa taraftarsızlıktan rahat mı ediyormuş

sesini kesmezse ama itici kalır işini de yapamaz

Antalyaspor'da bu sene iki oyuncu aşırı dikkat çekici; Ufuk Akyol- Paul Mukairu.

Bülent Hoca ısrarla 11 oynatıyor ve iyi işler yapıyorlar.. Şimdiden söylüyorum bu iki ismi. 1-2 ay sonra bolca söyleyen çıkar çünkü.
Buna stoper Bahadır Öztürk'ü de ekleyebiliriz devamlı oynatıyor hoca fena değil 23 yaşında. Mukairu alt yapıdanmış sanırım 5 yıllık antlaşma yapmışlar iki ayağıyla da çok iyi dribling yapıyor ivmelenmesi iyi.

Buna stoper Bahadır Öztürk'ü de ekleyebiliriz devamlı oynatıyor hoca fena değil 23 yaşında. Mukairu alt yapıdanmış sanırım 5 yıllık antlaşma yapmışlar iki ayağıyla da çok iyi dribling yapıyor ivmelenmesi iyi.

onu geçen sene de oynattı ama ben o kadar beğenmiyorum açıkçası. Dengesiz hareketleri oluyor. Doğukan Sinik'te var mesela. Ancak dediğim ikili baya dikkat çekici. Hatta; Ufuk Akyol çok değil devre arasında büyük takımlarla ismi geçerse şaşırmam. Fb'nin orta sahası dolu ama bize ve Bjk'ye yazılabilir.

Mukairu'da sakatlık yaşamazsa iyi paralara Avrupa'ya satarlar.

abi ileri falan gitmedi. Çok fazla oyuncu alındı ama çoğu vasat altı oyuncu. Bajic'i yollayıp, Crivelli'yi aldılar. Adebayor-Mevlüt'ü yollayıp Gulbrandsen diye birini aldılar ama adam hiç oynamadı bile. 35 yaşındaki Demba Ba'ya kaldılar mecbur..

Robinho ölü. Mossoro oynarken son gün yollandı. Emre yerine hiç alakası olmayan Azubuke ve M.Topal geldi vs.. Aleksic-Mossoro'do hiç birbiriyle uymuyor.

Yani komple saçmaladılar. Alınan stoperler aşırı vasat.
Bu Aleksic ne iş ya yeni gördüm Fener style herhalde koç abilerinden mi öğrenmişler böyle transfer yapmayı? Bu sezon 4 milyona alıp bedavaya Başakşehire mi vermişler?

Bu Aleksic ne iş ya yeni gördüm Fener style herhalde koç abilerinden mi öğrenmişler böyle transfer yapmayı? Bu sezon 4 milyona alıp bedavaya Başakşehire mi vermişler?

Arap takımı Haziran'da aldı ama sonra 1-2 yabancı daha alıp yabancı sayısını aşmış. Aleksic'i kiralık listesine koyduklarını sitelerinden açıkladılar.. Göztepe falan da istemişti ama Başak daha fazla para verip aldı.

başakın normal şartlarda erol bulutu getirmesi gerektiğini metin şentürk bile görebilirken okanı tercih etmelerinin sebebi ne

siyasimi yine arda işi gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt