Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antepli oyuncu aldatmadan sari kart gormeliyken faul verdiler gol oldu varda buna bakmadi

Bizim macta bes poziyon geriye giden var nerde cok merak ediyorum

Gazişehir'in ne suçu var şerefsiz denilecek kadar? Adam dengesini kaybetti düştü, kendini atmadı. Pozisyon faul hakem hakemin puştlugu. Gazişehir de serbest vuruşu kullandı golu attı. Alanya da 1-0'a yatmasaydı, zamana oynamasaydı golden sonra.
Bir degil iki degil surekli yaptilar bunu birak git maci izlemedigisen yorumda yapma. Gazisehir top felanda oynamadi iki 'futbolculari' var kavga edip duruyor biri Diarra digeri su sakalli hirbo.

Bir degil iki degil surekli yaptilar bunu birak git maci izlemedigisen yorumda yapma. Gazisehir top felanda oynamadi iki 'futbolculari' var kavga edip duruyor biri Diarra digeri su sakalli hirbo.
Maçı full izledim, Alanya çok top oynadı sanki. Belli ki iddaa dan filan canın yanmiş! Bu maç üzerinden konuşuyoruz, diger maçları değil. Boş boş konuşup algı yapma, okuyan da Gazişehir her türlü çirkefligi yaptı sanacak.

Maçı full izledim, Alaya çok top oynadı sanki. Belli ki iddaa dan filan canın yanmiş! Bu maç üzerinden konuşuyoruz, diger maçları değil. Boş boş konuşup algı yapma, okuyan da Gazişehir her türlü çirkefligi yaptı sanacak.
:asd: Oglum ben kumar oynamam ki ?
Gazisehir full cirkeflik yapti kavgadan baska bisey yapmadi, gerginlik yaratti ve emek hirsizligi yaptilar. Dahada soyleyecek soz yok bazi insanlar buna izin verir benim karakterim buna izin veremez. Umarim duserler.

:asd: Oglum ben kumar oynamam ki ?
Gazisehir full cirkeflik yapti kavgadan baska bisey yapmadi, gerginlik yaratti ve emek hirsizligi yaptilar. Dahada soyleyecek soz yok bazi insanlar buna izin verir benim karakterim buna izin veremez. Umarim duserler.
Ben senin oğlun değilim bu bir. Ister kumar oyna ister oynama çok da umrumda. Emek hırsızlığı filan yapmadılar. Onu hakem yaptı. Hakemin hatası yüzünden bir kulübe emek hırsızı, şerefsiz, küme düşsünler filan demen dogru değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Raporladım deyip (ki raporlomak en doğal hakkın) arkasından ingilizce cümle kurmak.. bilemedim yani. Ingilizce konusunda yanlış adam seçtin :) , born and raised in the UK. I speak better English than Turkish. Unlucky.

Raporladım deyip (ki raporlomak en doğal hakkın) arkasından ingilizce cümle kurmak.. bilemedim yani. Ingilizce konusunda yanlış adam seçtin :) , born and raised in the UK. I speak better English than Turkish. Unlucky.
Congratz lad, zaten muhtemelen anladigin icin yazilmis bir yazi - cokta zor anlasilan bir yazi oldugunuda dusunmuyorum :asd: Ya sen neyi hedeflemeye calisiyorsun hirb :asd: Unlucky ne lan bu arada :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt