Süper Lig'de Hangi Takımlar Küme Düşer? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Hangi Takımlar Küme Düşer?

Süper Lig'de Hangi Takımlar Küme Düşer?

• Kullanılan toplam oy
    45
Osmanli düssün. Ndiaye transferinden sonra su heriflere o kadar para yedirdik diye nefretim daha da artti.

Ne kadar belediye ve hükümet saksakcisi takim varsa amatöre kadar yollari var gözümde.

bu sene seçmek gerçekten zor. Ancak bana göre G.Birliği artık İlhan başkanın da yokluğuyla düşmeye en yakın takım gibi duruyor. Ümit Özat gibi biri var takımın başında, kadronun en iyi isimleri teker teker ayrıldı ve transferleri iç açıcı değil. Ligin 2.yarısında büyük ihtimal Eskişehirde oynayacaklar zaten. Düşmemesi büyük sürpriz olur.

Onun dışında; Karabükspor bence çok yanlış hoca getirdi. Tek şansları ise kadroyu korumaları ve 3-4 isim almaları oldu. Hocayı değişirlerse kalırlar. Akhisar geçen seneyi iyi bitirse de bu sene önemli isimleri kaybettiler. Transferlerini de pek beğenmedim. Yeni stadlarının olması tek avantajları.

Osmanlı da para bol ama Bülo gibi bir isimle düşmeye oynarlar. Bu takımlar dışında Sivasspor düşmeye oynar gibi gözüküyor. Ancak şu an gözüken G.Birliği ve Akhisar en yakın adaylar.

Süper Lig'in en gereksiz ekipleri siyaset destekli Osmanlı, Başakşehir ve Kasımpaşa'ya ilaveten Alanya ve Akhisar. Seyircileri yok bir seyleri yok. Basaksehir'in elbette düsme ihtimali yok da 2 tanesinden kurtulabilir Süper Lig hersey yolunda giderse.

Üst Alt