süper lig'de koç imzası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

süper lig'de koç imzası

Otokoç dan iyi kazanıyorlar anlaşılan
Zamanında da memoil vardı böyle her stada reklam verirdi. Sonra devlet bi operasyon yap battı şirket. Otokoçunda sonu böyle olur inşallaha

Otokoç dan iyi kazanıyorlar anlaşılan
Zamanında da memoil vardı böyle her stada reklam verirdi. Sonra devlet bi operasyon yap battı şirket. Otokoçunda sonu böyle olur inşallaha
Sağlam para dönüyor bu işlerde. İsmini vermiyim ayni otokoc gibi rakip bir firma müşterimiz. Ve bütün yan sirketlerine araçları kiraliyorlar. Para sağ cepten çıkıp sol cebe giriyor yani. Bu sekilde de vergiden düşüyorlar tamamen.

Sağlam para dönüyor bu işlerde. İsmini vermiyim ayni otokoc gibi rakip bir firma müşterimiz. Ve bütün yan sirketlerine araçları kiraliyorlar. Para sağ cepten çıkıp sol cebe giriyor yani. Bu sekilde de vergiden düşüyorlar tamamen.

Ben de bunu yazmak için girmiştim konuya
Şirketine talimat veriyordur ve anadolu kulüplerine reklam verdirtiyordur
O verdiği parayı zaten şirketi reklam gideri olarak vergiden düşüyordur
Yani devlete vereceğine anadolu kulüplerine veriyor ve karşılığında farklı şekillerde maçları satın almış oluyor
İllegal bir para transferi olmadığı gibi kendi cebinden de hiç para çıkmıyor
Olmadı bir bayilik verdirtir ihya eder
Sumudica’nın fenerin parasına ihtiyacımız yok açıklaması çok şey anlatıyor anlayana
Ama benim tahminim bir gün ailesinin ismini çok fena lekeleyecek ve uzun vadede tahminlerim genelde çıkar
Zaten sırf bu sezon yaptıkları ayyuka çıksa bile yeter de artar bile

Bu sezon yapılanlar ayyuka çıkıp netleşirse işte o zaman Türk futbolu düzelir. Büyük ihtimalle ilerleyen yıllarda çıkacaktır.

Üst Alt