Süper Lig'de Küme Düşen Takımlar Kimler Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Küme Düşen Takımlar Kimler Olur?

Süper Lig'de küme düşen 4 takım kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Bu anket kapanacak: .
İstanbul
Karagümrük
Hatay
ve Kayseri oylamışım.

kayseri yerine ankaragücü'de olur. en kötü ihtimal Pendik gitsede olur.

antep yenmeli bu hafta
ankaragücüde puan alamasın diye başakşehir alsın istiyorum
pendik bir şekilde soyrılsa ankaragücü - karagümrük-hatay batacak.
1710588801333.png

Adana demirspor , Karagumruk , Sivasspor bunlar fener maclarina kadar puan kayip etsin ki hic biri rahat olmasin. Konyaninda hayvani 3 puana ihtiyaci var gucu ne kadar yeter bilmem ama rahat olmasinlar

İstanbulspor'u söylemeye gerek yok.

İstanbulspor ardından 19. sırada Hatayspor düşecektir defansif olarak rezalet bir takım çok fazla pozisyon veriyorlar rakip kim olursa olsun güçlü güçsüz fark etmiyor. Devre arası en iyi hücumcuları Lamkel Ze'yi sattılar hücumda da bittiler o yüzden düştüler diyebiliriz.

Hatayspor ardından 18. sırada Pendikspor'u bekliyorum iç sahada bile İstanbulspor'u zor yendiler hücum hatları iyi ama defansları yine kötü tek farkları Hatayspor'a göre ön bölgeleri daha yetenekli oyunculardan oluşuyor. Bir ihtimal kurtarırlarsa 2 yiyip 3 attıkları için kurtarırlar skoru tutmaya oynarlarsa bu sefer kaybederler.

Son takım için net bir şey söyleyemiyorum ama ihtimal verecek olsam Konya %40 = Antep %40 > Ankaragücü %60 = Gümrük %60 derdim.

Gönlüm ister fener yardakçısı ve şikeci oldukları için rize, sivas, hatay, paşa düşsün
Ama şu anki görüntüde, en azından İstanbul sayısı azalsın diye İstanbul, Pendik, Gümrük düşsün tabi bir de hatay

istanbulspor düştü diyebiliriz artık.

bunların yanında da hatay ve karagümrük de düşer umarım. hatay için üzgünüm ancak kendilerini yönetenler ve teknik heyetleri ile ilgili bu sonucu hakediyorlar.

4. takım olarak gönül isterdi ki kasımpaşa, sivas ve rize'den biri düşsün. ancak malesef imkansız görünüyor. o yüzden düşecek 4. takımın kim olduğu beni ilgilendirmiyor.

Üst Alt