Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı

Sıralama şöyle tamamlanırsa çok mutlu olurum. Ha Konya olmadı Alanya oldu oda olumlu o çok sevdikleri Fikret başkan kurtarsın bakalım Alanya’yı

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Akhisari ben de begenmiyorum ama surpriz puanlar alabiliyorlar

fener ve ts galibiyetleri ile aldiklari 6 puan eger ligde kalirlarsa muhtemelen en degerli olanlar olacak

genclerbirligi ise bir sekilde sorun yasayip ama dusmeyen takimlardan . Ozat dogru isler yapiyor ama riskte degiller diyemem , kadrosu vasat

karabük düştü
osmanlı
alanya (süpriz akhisar-gençler)

Konya ve antalya'nın düşmesini istemem.Stadları yeni seyircileri var.İl takımları.

Diğerlerinin düşme korkusu yaşayacağını sanmıyorum.

Alt ligden ümraniye-istanbulspor gibi seyircisiz ve barakadan bozma leş stadyumu olan rize gelme durumu var umarım yazdığım üçlü gider.

antalya -alanya-karabük 3lüsü gidici.. Konya düşmez o işi unutun Osmanlının da 2-3 hareketli oyuncusu var onlar da bie şekilde kalır

karabük düştü
osmanlı
alanya (süpriz akhisar-gençler)

Konya ve antalya'nın düşmesini istemem.Stadları yeni seyircileri var.İl takımları.

Diğerlerinin düşme korkusu yaşayacağını sanmıyorum.

Alt ligden ümraniye-istanbulspor gibi seyircisiz ve barakadan bozma leş stadyumu olan rize gelme durumu var umarım yazdığım üçlü gider.

Bende bu düşüncedeyim geçtiğimiz senelerdeki futbol kalitesiyle şu an arasındaki futbol kalitesi arasında dağlar kadar fark var. Takımlarımızın stadlarına bakarsak;
1) Galatasaray - TT Stadyumu 52.500
2) Fenerbahçe - Kadıköy 50.000
3) Bursasspor - Timsah Arena Stadyumu 43.500
4) Konyaspor - Konya Stadyumu 42.000
5) Trabzonspor - Akyazı Stadyumu 41.500
6) Beşiktaş - Vodafone Park 40.500
7) Antalyaspor - Antalya Stadyumu 33.000
8) Kayseri - Kayseri Stadyumu 33.000
9) Sivasspor - Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu 28.500
10) Yeni Malatya - Malatya Stadyumu 27.000
11) Başakşehir - Fatih Terim Stadyumu 17.300
12) Akhisar - Akhisar Stadyumu 12.000
-------------------------------------------------------
13) Göztepe - 20-25 bin kişilik stadı yapılıyor
14) Gençlerbirliği - Stadı kötü
15) Alanya - Stadı kötü
16) Kasımpaşa - Stadı kötü
17) Karabük - Stadı kötü
18) Osmanlı - Stadı berbat

Umarım şu son 5 takımdan 3'ü düşer hatta Akhisar da düşebilir :D

Bende bu düşüncedeyim geçtiğimiz senelerdeki futbol kalitesiyle şu an arasındaki futbol kalitesi arasında dağlar kadar fark var. Takımlarımızın stadlarına bakarsak;
1) Galatasaray - TT Stadyumu 52.500
2) Fenerbahçe - Kadıköy 50.000
3) Bursasspor - Timsah Arena Stadyumu 43.500
4) Konyaspor - Konya Stadyumu 42.000
5) Trabzonspor - Akyazı Stadyumu 41.500
6) Beşiktaş - Vodafone Park 40.500
7) Antalyaspor - Antalya Stadyumu 33.000
8) Kayseri - Kayseri Stadyumu 33.000
9) Sivasspor - Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu 28.500
10) Yeni Malatya - Malatya Stadyumu 27.000
11) Başakşehir - Fatih Terim Stadyumu 17.300
12) Akhisar - Akhisar Stadyumu 12.000
-------------------------------------------------------
13) Göztepe - 20-25 bin kişilik stadı yapılıyor
14) Gençlerbirliği - Stadı kötü
15) Alanya - Stadı kötü
16) Kasımpaşa - Stadı kötü
17) Karabük - Stadı kötü
18) Osmanlı - Stadı berbat

Umarım şu son 5 takımdan 3'ü düşer hatta Akhisar da düşebilir :D

Stadi kötü olan takimlarin maclarini izleyesim gelmiyor. Karabük ligde birinci olsa bile izlemem mesela. Rize yine öyle. Kasimpasa ve Alanya stadlarinin kamera acisi da cok kötü. Futbol zevkini öldürüyorlar. Sana katiliyorum.

Stadi kötü olan takimlarin maclarini izleyesim gelmiyor. Karabük ligde birinci olsa bile izlemem mesela. Rize yine öyle. Kasimpasa ve Alanya stadlarinin kamera acisi da cok kötü. Futbol zevkini öldürüyorlar. Sana katiliyorum.

Yabancı sınırının olmaması, yeni stadlar derken ülke futbolu 1-2 basamak değil 2-3 kat yukarı çıktı umarım stadı olmayan şehirlere de stad yapılır ve ligimizin kalitesi giderek artar

Antalya'nın yıldız futbolcuları(Nasri, Menez, Sandro, Eto) yollaması çok yerinde bir karar olmuş diye düşünüyorum hatta aldıkları futbolcular(Hakan Özmert, Jevtovic, Doukara) çok iyi hamleler olmuş bugün maça ciddi etki ettiler resmen son 5 deplasmanda 13 puan alan Kayseriyi parçaladılar ama aynı şeyleri Alanya için söylemek zor Love kaybından sonra gelen oyuncular pek gol atacağa benzemiyor o yüzden işleri çok zor önümüzdeki 2-3 hafta çok zorlu bir fikstüre giriyorlar. Devre arasına iki teknik adamsız giren takımdan doğru işler yapan Hamza'lı Antalya gibi gözüküyor Hikmet'li Alanya'nın işi çok zor her maç ortalama 2 gol yiyorlar puan alabilmeleri için en az 2 ve üzeri atmaları gerekiyor.

Osmanlı bugün 1-2 öne geçmesine rağmen yakaladığı pozisyonları atamayınca Sivas maçı çevirip 3-2 öne geçti ve Osmanlıya puan vermedi bu maçtan sonra Osmanlının kümede kalmasının çok zor olduğunu düşünüyorum. Karabükten sonra Osmanlı da gidiyor gibi gözüküyor bunu biraz Ankaragücünün durumuna bağlıyorum bir şekilde Ankaragücünü çıkarıp Osmanlıyı düşürdükten sonra iyi oyuncuları Ankaragücüne aktaracaklardır.

Yarın Bursasspor - Yeni Malatya ve Karabük - Akhisar maçlarını da takip etmek lazım buradaki sonuçlara göre yeni bir düşme adayı çıkabilir

Alt tarafta yükselişte olan takımlar: Antalyaspor, Konyaspor, Gençlerbirliği
Alt tarafta düşüşte olan takımlar: Osmanlıspor, Bursaspor, Alanyaspor

Üst Alt