Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı

Onur Yücel Ozan Can Kati Uğur İz Ömer Tuğrul Yılmazer

Ne diyorsunuz beyler, Pasa'yi düsürebilir miyiz?

100.png
Ulan murhan.
Bunu yazdıktan sonra 2de2 yaptı adamlar.haftaya da karabükü yendiler mi ligde kalırlar artık

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En başından beri favorim bursaspor.Osmanlıda düşecek gibi.
Pek kızışmış değil zira karabük'ün iflası, konya yönetiminin fettullahçı çıkması, melih gökçek'in belediyeden kovulması düşecek üç takımı da belirledi...Karabük-18 / Konya-17 / Osmanlı-16 olacak ki i.melih umutlansın belki son haftalarda inme inebilir diye barajda kalacak şimdilik :)

Pek kızışmış değil zira karabük'ün iflası, konya yönetiminin fettullahçı çıkması, melih gökçek'in belediyeden kovulması düşecek üç takımı da belirledi...Karabük-18 / Konya-17 / Osmanlı-16 olacak ki i.melih umutlansın belki son haftalarda inme inebilir diye barajda kalacak şimdilik :)

Osmanlı bankoda , konya düşmez bence.

Mesut Bakkal gelmeden önce en büyük favori Alanyaspor'du ama adam adeta mucizeyi başardı. 21 puanla aldığı takımla G.Birliği,Başakşehir ve Akhisar'ı yendi. Göztepe ile berabere kaldı. Beşiktaş ile de baya dengeli oynamasına rağmen uzaktan Talisca'nın nefis golüyle kaybetti. 2 hafta deplasmanda oynayacağımız maç bir hayli zor olacak bu kesin. Başakşehir maçından fazla korkuyorum.

Şu an ise en büyük favori olarak Osmanlı'yı görüyorum. 28 puandalar ve en az 3 galibiyet almaları lazım. Bu fikstürden o kadar puan çıkarmak epey zor. Umarım da düşerler zaten.

Gençlerbirliği'de 2.aday gibi. Kadro olarak daha sene başında en büyük düşme adayı demiştim ama Özat büyük iş yaparak buraya kadar getirdi. Son haftalarda görüldü ki kadronun pili de bitmiş artık. En fazla 2 galibiyet çıkarırlar ama yetmez o da. Belki de 25-30 senedir aralıksız bu ligdeler ve başkanın ölümü sonrası ilk senesinde düşmek enteresan hikaye olur.

Konya'nın düşmeyeceği belliydi zaten. Kadro olarak ligin en iyi 7-8 takımından biri. Taraftar,stad vs. düşününce Süper Lig tarihinin en şaşırtıcı küme düşenleri listesine girerdi.

Bursaspor çok garip hakikaten. Adamlar adeta düşmek için uğraşıyor. Ben hala düşmez diyorum ama onlar uğraşıyor. Bakalım ne olacak..

Antalyaspor ve Akhisar'ın o yarışta olacağını pek sanmıyorum.

Osmanlı da düşer gibi. Üçüncü takım için

G.Birliği-37-38
Konya-38
Alanya-38
Bursa-36-39

Gibi tahmin ediyorum. Bursa Göztepe’ye kaybederse gidebilir fikstürü kötü.

Karabük kesin olarak bugün itibariyle düştü diğer düşecek takım osmanlıspor olacaktır bence bugün itibariyle onlarda düştüler konya bu hafta kazandı fakat hiçbir şey yaramadı muhtemelen puan kaybetseler onlarda düşeceklerdi.

Haftaya Antalyaspor - Konyaspor maçı var ki bana göre düşme potasının kaderini çizecek bu iki şehir arasındaki gerilim yüzünden Antalyaspor'un Konyaspor'u daha zor duruma atma ihtimali yakalamışken değerlendirebilirler. Konya'nın 4 deplasman 2 iç saha maçı var gideceği deplasmanlarda bursaspor ve antalyaspor'da olduğunu düşünürsek Konya'nın düşme ihtimali bugün itibariyle %60'lara yükseldi sene sonuna kadar ne olur bilinmez fakat konyaspor şu şartlarda max 38 puan alacağını düşünüyorum ki tam düşme baremi o sınırlarda kalabilir. Son hafta Alanyaspor - Antalyaspor maçında Alanyaspor'un +3 puan alacağını düşünürsek de ciddi şekilde Konya için tehlike çanları daha da sesli çalıyor
3E4vXp.png

Bu hafta ki maç güzel olacaktır özellikle pazar günü Antalya kapalı gişe oynar Konya maçında neler yapacaklar bakalım bu haftanın bizden sonra ki en güzel 2. maçı olacaktır hem düşme potasını da ciddi ilgilendiriyor.

Konya kazanır umarım antalya sondan 1 hafta önce başakşehirle oynuyacak küme düşme ihtimali o maça kalmalı antalyanın sergen şovunu yapmalı.

Cuma akhisar bjk
Pazar antalya konya
Ve bizim başakşehir maçımız diğer maçlar hiç önemli değil.

Konya kazanır umarım antalya sondan 1 hafta önce başakşehirle oynuyacak küme düşme ihtimali o maça kalmalı antalyanın sergen şovunu yapmalı.

Cuma akhisar bjk
Pazar antalya konya
Ve bizim başakşehir maçımız diğer maçlar hiç önemli değil.
Hamza Hamzaoğlu'ndan sonra Antalyaspor baya iyi seviyeye çıktı önce Nasri, Menez, Eto, Sandro gibi oyuncuları yolladı yerlerine Jevtovic, Hakan, Doukara geldi ki şu 3 oyuncudan yıldız oyuncularından aldığı katkıdan fazlasını aldı. Ben hala Doukara gibi bir futbolcuyu Osmanlıspor nasıl gönderdi anlayamıyorum adam resmen her hafta gol veya asist yapıyor.

Konyaspor'da Sergen'in gelişi enerji kattı fakat ne kadar yetecek bilmiyorum zor bir dönemde aldı son 3 maçta 7 puan aldılar fakat bu süreçte rakipleri de ciddi puanlar aldı resmen konya aldıkça rakipleri de aldı gerçekten şampiyonluk yarışı kadar düşme potası da inanılmaz heyecanlı geçiyor.

Maçta Konyaspor taraftarı alınmayacak diye biliyorum deplasman yasağı var iki şehir arasındaki gerilimi düşünürsek ve eto-Konyaspor antlaşması sonrası bu maç Antalyaspor'un Konya'yı yeneceğini düşünüyorum. Kırmızı kartlar olur mu izlemek lazım ama güzel maç olacağı kesin ben %70 Antalya galibiyeti %20 beraberlik %10 Konyaspor galibiyeti olur diye düşünüyorum

Hamza Hamzaoğlu'ndan sonra Antalyaspor baya iyi seviyeye çıktı önce Nasri, Menez, Eto, Sandro gibi oyuncuları yolladı yerlerine Jevtovic, Hakan, Doukara geldi ki şu 3 oyuncudan yıldız oyuncularından aldığı katkıdan fazlasını aldı. Ben hala Doukara gibi bir futbolcuyu Osmanlıspor nasıl gönderdi anlayamıyorum adam resmen her hafta gol veya asist yapıyor.

Konyaspor'da Sergen'in gelişi enerji kattı fakat ne kadar yetecek bilmiyorum zor bir dönemde aldı son 3 maçta 7 puan aldılar fakat bu süreçte rakipleri de ciddi puanlar aldı resmen konya aldıkça rakipleri de aldı gerçekten şampiyonluk yarışı kadar düşme potası da inanılmaz heyecanlı geçiyor.

Maçta Konyaspor taraftarı alınmayacak diye biliyorum deplasman yasağı var iki şehir arasındaki gerilimi düşünürsek ve eto-Konyaspor antlaşması sonrası bu maç Antalyaspor'un Konya'yı yeneceğini düşünüyorum. Kırmızı kartlar olur mu izlemek lazım ama güzel maç olacağı kesin ben %70 Antalya galibiyeti %20 beraberlik %10 Konyaspor galibiyeti olur diye düşünüyorum

Cidden güzel maç olur cumartesi olsaydı iyidi ya pazar 16 da olması kötü denk gelmiş , olurda arenaya gidersem izleyemem bu maçı ben yinede konyaya şans veriyorum sergen işini bilir biz içerde zor bela yendik hemde ilk maçıydı o maç takımı şimdi daha iyi tanıyor.

Cidden güzel maç olur cumartesi olsaydı iyidi ya pazar 16 da olması kötü denk gelmiş , olurda arenaya gidersem izleyemem bu maçı ben yinede konyaya şans veriyorum sergen işini bilir biz içerde zor bela yendik hemde ilk maçıydı o maç takımı şimdi daha iyi tanıyor.
Normal bir maç olsa bende konya diyecektim ama anadolu içinde gerilimi bu kadar yüksek bir maç hatırlamıyorum iki takım sürekli kendi sahalarında kümeye tezahüratları yapılıyor ya da gönderme yapılıyor bu düşmanlık nereden geliyor bilmiyorum ama iç saha büyük avantajdır izleyip görelim özellikle maçta 33 bin kişi olacağını düşünürsek keyifli bir seyir olacaktır.

Osmanlı da düşer gibi. Üçüncü takım için

G.Birliği-37-38
Konya-38
Alanya-38
Bursa-36-39

Gibi tahmin ediyorum. Bursa Göztepe’ye kaybederse gidebilir fikstürü kötü.
Üstat doğru karabük-osmanlı düşer ama üçüncü kesin konya olur yönetim fettullahçı çıktı osmanlı da i.melih belediyeyi kaybettiği için düşecek zaten...

Üst Alt