Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi!

Cevap: Süper Lig'de Play-Off sistemi Kabul edildi!

Avrupa'nın dev futbol ülkeleri anlamıyor bu işten, MAA anlıyor.Az daha zorlarsa şikecilere madalya takacak namuzsuzlar.

Sanirim bugün aciklama felan gelmeyecek.

RIP Türk Futbolu, 23.08.2011, Katil = Mehmet Ali Aydinlar

Tüpçünün açıklamasını dinlemediniz mi ? bu sene deneyelim olmazsa eskisine dönelim talebinde bulunduk dedi.

bu sene şike yapanları kurtarma=play off

şike yapmayanlar=play-on

Neden heryerde sadece para para diyor bu azmislar? Futbol severin mi kasasina giriyor bu paralar?

Antalya’dan ‘Play-Off’a destek

Antalyaspor başkanı Hasan Akıncıoğlu, play-off'a destek verdi

23/08/11 09:39

Antalya’dan ‘Play-Off’a destek

Yeni sezonda Süper Lig’de uygulanması beklenen yeni statüyü desteklediklerini belirten Antalyaspor başkanı Hasan Akıncıoğlu, yayın gelirlerinin de adaletli bir şekilde dağıtılmasını istediklerini söyledi. Akıncıoğlu şunları kaydetti: Süper Lig’in yeni statüsüne son derece olumlu bakıyoruz. Netice itibarıyla ligi daha yarışmacı düzene sokan bir sistem. Özellikle ligin sonlarına yaklaşıldığı zaman kopmaların önüne geçecek, şaibelerin azalmasını sağlayacak. Bu kapsamda da ligdeki yayın gelirinin bütün Süper Lig’de bulunan kulüplere daha adaletli şekilde paylaştırılması gerektiğine inanıyorum. Böylelikle 4 büyükler ile Anadolu kulüpleri arasındaki büyük maddi gelirden kaynaklanan uçurum da yavaş yavaş kalkar ve heyecan artar.

Playoff Sistemi 34. Hafta

34. Hafta maçlarından önce puan durumu

Galatasaray-85

Trabzonspor-79

Beşiktaş-75

Bursaspor-74

Fenerbahçe-73

34. Hafta maçları:

Galatasaray-Bursaspor

Fenerbahçe-Sivasspor

Hangi Galatasaray oyuncusu-taraftarı-yöneticisi bu playoff sisteminden Bursa'yı yenmek isteyecek ? Hangi Galatasaraylı oyuncu Fener'i Play off ta göremek isteyecek ?

Şimdi galatasaray Bursa'ya yenilirse, yedek çıkarsa ki hakkıdır, söylemlerin önüne kim geçecek ?

Bu MAA da bir gram beyin yok, Febe kurtulsun da gerekirse Türk futbolu batsın.

Cevap: Playoff Sistemi 34. Hafta

MAA...

Hastane yönettiğini zannediyor galiba...

Ameliyatı başarılı geçenleri tekrar play off ameliyatlarına mı sokucak Hastanede merak ediyorum ha...

burda kilit nokta yayıncı kuruluş,abonelikleri iptal edelim bak ne olıyor

Ben zaten iptal ettirdim, gider kacak kutuya veririm paralari. Gider kacak kutusu olan bir yerde bakarim veya Internetden felan bakarim. Bu durumda zaten pek izliyecegim yok maclari. Aksamlari sonuclari alirim veya arada sirada görüntülere bakarim. PlayOFF'lar baslayinca duruma bakarim artik, heycan varsa izlerim yoksa izlemem.

Yanliz ben herkezin LigTV'yi iptal edecegini sanmiyorum. Bunu sadece Forumdakinler yapar veya "fanatik" dedigimiz taraftarlar. Net alemin disindaki normal diyecegimiz insanlar herhalde büyük bölümde iptal etirmez. Cogu kisi takip bile etmiyordur bu sike davalarini, sadece maclara bakan kisiler vardir elbete.

Cevap: Playoff Sistemi 34. Hafta

Bu MALi bu kafayla o hastaneleri nasıl bu hale getirmiş onu çözemedim, kesin ikinci adamı vardır, bu adamda o kadar beyin yok!!

Üst Alt