Süper Lig'de Şampiyon Olan Takım Ne Kadar Kazanacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu yılda da olursak fark 3 olacak,nasıl izin vermeyecekler ki,nasıl tutabilecekler bizi devamında?Ha yine lise devreye girer,Abdurrahim gider arkasından Terim falan gider o ayrı ama ibrasızlıktan sonra onun da olma ihtimalini zayıf görüyorum.Galatasaray yeni nesil taraftarlarıyla da yükselen bir potansiyel ve bu potansiyeli daha fazla baskılayabileceklerini,tutabileceklerini sanmıyorum.Bu yılki şampiyonluk bu manada çok önemli,gelecek seneki bu senekinden de önemli.

Fark 3 olunca Bayern olmuyoruz ki 4 5 yıl üst üste şampiyonluğa izin vermezler diyorum 2 yıl olur 3.yılda araya birini sıkıştırmaya çalışırlar bence de bu yıl olsak önümüz açık ama lise bir şeyler çevirir bozulur, tff bir şeyler çevirir bozulur, yabancı sınırı düşürülür bozulur yani olur da olur bu arada giden şampiyonluklar fb'ye gitmesin de gerisine razıyım ts'ye bile okeyim.

Fark 3 olunca Bayern olmuyoruz ki 4 5 yıl üst üste şampiyonluğa izin vermezler diyorum 2 yıl olur 3.yılda araya birini sıkıştırmaya çalışırlar bence de bu yıl olsak önümüz açık ama lise bir şeyler çevirir bozulur, tff bir şeyler çevirir bozulur, yabancı sınırı düşürülür bozulur yani olur da olur bu arada giden şampiyonluklar fb'ye gitmesin de gerisine razıyım ts'ye bile okeyim.

3 olunca Bayern olmuyoruz ama cebimizde çok büyük bir avantaj olacak,sadece sayısal anlamda değil mali ve sportif anlamda da bu olacak.Fb'nin durumu ortada,Başakşehir'in durumu ortada.Bir tek Bjk bizle rekabet edebilir gibi görünüyor ama onun da mali sıkıntıları ortada.Bu sene şampiyon olduk diyelim,kim bizim şampiyonluk serimize engel olacak sana bunu soruyorum?

3 olunca Bayern olmuyoruz ama cebimizde çok büyük bir avantaj olacak,sadece sayısal anlamda değil mali ve sportif anlamda da bu olacak.Fb'nin durumu ortada,Başakşehir'in durumu ortada.Bir tek Bjk bizle rekabet edebilir gibi görünüyor ama onun da mali sıkıntıları ortada.Bu sene şampiyon olduk diyelim,kim bizim şampiyonluk serimize engel olacak sana bunu soruyorum?

Saydığım kurumlar işte içerden değil dışardan.

DdZbGfIWAAAJzdj.jpg:large

Liseliler başkanı ya da hocayı bir şekilde yolluyabilir.

Tff hakemlerle bu sezon yaptığının çok daha fenasını yapıp erkenden ligden düşmemizi sağlıyabilir.

Yabancı sınırı birden bire 8 olup tüm dengemiz bozulabilir.

Daha farklı şeyler de olabilir en basit yapılacak bunlar.

Genel Kurul'daki kalkışma olmasaydı tek atımlık kurşunlarını çok daha etkili kullanabilirlerdi ama o ibrasızlıktan sonra hele de şampiyonluk gelirse bu yıl,uzun bir süre başkanın meşruiyetinin tartışılabileceğini sanmıyorum.O şıkkı at kafadan.

Bu seneden daha fenasını ben hiç görmedim bugüne kadar.Ona rağmen getire getire getirebildikleri 2 puan arkası yani düşün.Hala ipleri bizim elimizden almayı başaramadılar mesela.Bu seneden fazlası mümkün değil,onu da at kafandan.Bu sene olabilecek bütün olumsuzluklar oldu çünkü.

Yabancı sınırı sadece bizi değil bu ligdeki her takımı etkileyecek bir şekilde.Bu şık,saydığın şıklar arasında en gerçekçi olanı ama rating ve diğer kaygılardan dolayı bunun da orta vadede yapılacağını düşünmüyorum.Yapılsa bile bizim önümüzü ne kadar keser o bile soru işareti.Şimdilik bunu da at kafandan bu yüzden.

Genel Kurul'daki kalkışma olmasaydı tek atımlık kurşunlarını çok daha etkili kullanabilirlerdi ama o ibrasızlıktan sonra hele de şampiyonluk gelirse bu yıl,uzun bir süre başkanın meşruiyetinin tartışılabileceğini sanmıyorum.O şıkkı at kafadan.

Bu seneden daha fenasını ben hiç görmedim bugüne kadar.Ona rağmen getire getire getirebildikleri 2 puan arkası yani düşün.Hala ipleri bizim elimizden almayı başaramadılar mesela.Bu seneden fazlası mümkün değil,onu da at kafandan.Bu sene olabilecek bütün olumsuzluklar oldu çünkü.

Yabancı sınırı sadece bizi değil bu ligdeki her takımı etkileyecek bir şekilde.Bu şık,saydığın şıklar arasında en gerçekçi olanı ama rating ve diğer kaygılardan dolayı bunun da orta vadede yapılacağını düşünmüyorum.Yapılsa bile bizim önümüzü ne kadar keser o bile soru işareti.Şimdilik bunu da at kafandan bu yüzden.

Şampiyon olalım da bu sezon görürüz ne de olsa olucakları :)

Şampiyon olalım da bu sezon görürüz ne de olsa olucakları :)

Ben sana bizi rahat bırakacaklarına dair çok vurucu bir şey söyleyebilirim ama,veya şöyle diyeyim,Fb-Bjk gerek camiası gerek medyasıyla,bütün ağırlığıyla bizi rahat bırakmasa bile Tff'nin veya devletin şampiyonluklarımızı elimizden alacaklarını düşünmüyorum.Alabileceklerini de düşünmüyorum,saydığım bütün faktörlerin ötesinde Riva-Florya gerçeği var.Kulüp bu iki projeyi çok daha kârlı bir şekilde gerçekleştirebilirdi.Niye bu ikisi devletle ortak bir şekilde yapılıyor mesela?Bunu ben buna yoruyorum,eskiden sürekli Fb-GS rekabetini bir şekilde dengeliyorlardı.Biz bir nevi gerekli olan diyeti ödedik bu ikisiyle beraber,o yüzden nihai sonucun değişeceğini sanmıyorum.Abdurrahim Albayrak'ın ikide bir çıkıp nereye gitti bu Riva-Florya paraları demesini de buna bağlıyorum.Tamam biz diyeti ödedik,bize karışmayın mesajı olarak algılıyorum.Hiçkimse aptal değil,hiçkimse kör sağır dilsiz değil yani.Arkaplanda neler neler konuşuup planlanıyordur.

Üst Alt