Haber - Süper Lig'in 27, 28, 29, 30, 31, 32 ve 33. Haftasının Maç Programı Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süper Lig'in 27, 28, 29, 30, 31, 32 ve 33. Haftasının Maç Programı Açıklandı

Burada yazanların atladığı bir şey var. 33. haftaya kadar olan fikstür yayınlanmış. Lig 38 hafta. Yani 8 Mayıs'tan sonra tam 5 hafta daha maç var. Ben hafta içi programlarını arttırırlar diye düşünmüştüm ama sadece 1 tane koymuşlar. Bu durumda iş Haziran ayına sarkacak demektir.

Burada yazanların atladığı bir şey var. 33. haftaya kadar olan fikstür yayınlanmış. Lig 38 hafta. Yani 8 Mayıs'tan sonra tam 5 hafta daha maç var. Ben hafta içi programlarını arttırırlar diye düşünmüştüm ama sadece 1 tane koymuşlar. Bu durumda iş Haziran ayına sarkacak demektir.
Geçen de buna benzer bir konuya değinmiştim. En az 2 hafta içi maçı daha koymak zorundalardı. Eğer kupa yarı final maçlarını bu fikstürde bitirmezlerse muhtemelen lig 7 Hazirana sarkar oyuncular direk dinlenmeden milli takım kampına gidecekler dönüşünde de dinlenmeden ön eleme maçlarının hazırlıkları başlıyor.

Geçen de buna benzer bir konuya değinmiştim. En az 2 hafta içi maçı daha koymak zorundalardı. Eğer kupa yarı final maçlarını bu fikstürde bitirmezlerse muhtemelen lig 7 Hazirana sarkar oyuncular direk dinlenmeden milli takım kampına gidecekler dönüşünde de dinlenmeden ön eleme maçlarının hazırlıkları başlıyor.
7 Haziran'a kalamaz cunku CL finalinden (10 haziran) 1 hafta oncesi ligin bitmesi isteniyor. Mecbur son haftalarin bir kismini hafta arasina alacaklar.

Benim anlamadığım 12-13-14 Nisan hafta içi arasına neden maç koymadılar ne kupa var ne Avrupa var aslında bir tahminim var fenerde bu kadar sakatlık olduğu için en az etkiyle geçirmeleri düşünülmüş o hafta içi maç olmamasının başka hiçbir açıklaması yok. Valencia, Batshuayi ve King'in 1 ay civarı sakat kalacağı düşünülürse en az etkiyle geçirmeleri sağlanmış tüm maçları Mayıs'a yığacaklar.

Son düzenleme:
Üst Alt