Süper Lig'in Muslera'dan Sonra En İyi Kalecisi Kim? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'in Muslera'dan Sonra En İyi Kalecisi Kim?

Süper Lig'in Muslera'dan Sonra En İyi Kalecisi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    91
Kariyerinde 3 uefa sampiyonlugu yasayan Beto tabiki

c6aedfb1740a38aaf89810d46c190a09.jpg

Linç yemeyeceksem Fabri Muslera'dan da önde gelir diyorum. Oyun başlatma konusunda çok teknik kaleci. Muslera bu konuda sıkıntılı. Zaten bizden elit kulübe transfer yapamadıysa bence bu sebeple yapamadı. Fabri'nin bazı sakarlıkları olabiliyor ama Muslera'nın yan topları da zayıf. Reflekslerde pek fark yok, bir adım Muslera önde. Ben oyumu Fabri'ye atarım.

Son düzenleme:
Linç yemeyeceksem Fabri Muslera'dan da önde gelir diyorum. Oyun başlatma konusunda çok teknik kaleci. Muslera bu konuda sıkıntılı. Zaten bizden elit kulübe transfer yapamadıysa bence bu sebeple yapamadı. Fabri'nin bazı sakarlıkları olabiliyor ama Muslera'nın yan topları da zayıf. Ben oyumu Fabri'ye atarım.

Bunu yazıp linç yememe gibi bir olasılık yok bence renktaş. :D

Linç yemeyeceksem Fabri Muslera'dan da önde gelir diyorum. Oyun başlatma konusunda çok teknik kaleci. Muslera bu konuda sıkıntılı. Zaten bizden elit kulübe transfer yapamadıysa bence bu sebeple yapamadı. Fabri'nin bazı sakarlıkları olabiliyor ama Muslera'nın yan topları da zayıf. Reflekslerde pek fark yok, bir adım Muslera önde. Ben oyumu Fabri'ye atarım.

Vallah linc az bile gelir bu yoruma.

C3Aa565WgAAPEek.jpg

Linç yemeyeceksem Fabri Muslera'dan da önde gelir diyorum. Oyun başlatma konusunda çok teknik kaleci. Muslera bu konuda sıkıntılı. Zaten bizden elit kulübe transfer yapamadıysa bence bu sebeple yapamadı. Fabri'nin bazı sakarlıkları olabiliyor ama Muslera'nın yan topları da zayıf. Reflekslerde pek fark yok. Ben oyumu Fabri'ye atarım.
beşiktaşıların totosu kalkar sadece bu mesajla.neticede kendi düşüncen,niye linç yiyesin....onun dışında muslera çok çok tecrübeli fabriden.şampiyonlar ligi,copa america,dünya kupası vs..musleranın ayagı da fena değil.bütün bunlarla beraber 3 fabri yine de 1 muslera etmez.

Arkadaşlar bjk kalecisini övmek için daha farklı platformlar mevcut buralara kanalize olalım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

.
8222e625e6a66e058c7d6aa10d6426f4.jpg

Üst Alt