Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti!

Ellerine sağlık suriyede kalsalardı iki paralık şeref namus kalmayacaktı bunlarda burada milletin karısına kızına sarkıntılık yapıyorlar vallahi az bile yapmışlar

Adem yazdıklarını beğeniyor ve saygı duyuyorum da burada çok sağlam uçmuşsun hocam. Hatay Alevileri hiçbir zaman asimilasyona uğramamıştır. Kültürlerini çok iyi ve baskı hissetmeden yaşamaktadır. Neden? Çünkü politik olarak hiçbir zaman devletle ters düşmemiştir. Bu tavırlar ve politika neticesinde Sünnilerle iç içe yaşamasına rağmen tüm denemelere rağmen bir iç savaş çıkmamıştır.

Son olarak Arap Alevilerinin bir çok geleneği Sünnilere benzediği için de asimilasyon olarak görülür. Ancak öyle bir şey yoktur.
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiye Cumhuriyet´i devletine, ve genel anlamda Türk´lüge üst kimlik olarak baglidirlar, yada en azindan alerjileri yoktur. Asimilasyondan kastim bu. Asimilasyon demek illaki kültürlerinden kopmalari da degil. Kültürlerin bir birine yakinlasmasi, bir birine ayarlanmasi icin de kullanilir bu. Iki küktürü de benimsemiz, Devlet´e baglilik hisseden insanlar.

Bir arap partisi cikip, arap milliyetcigi ile kendilerini baglayamazlar, anyi BDP´nin kürtlere yaptigi gibi, Kastim budur.

Son düzenleme:
Biz iki yüzlü bir milletiz. Özellikle de erkeklerimiz. Suriyeliler, Türk kızlarından telefon istemişler diye sosyal medya yangın yeri. Bakın bu duyarlılığa hak veriyorum. Lakin bir parantez açalım, kendi kızlarına mültecilerin musallat olmasına haklı olarak tepki koyan bu milletin erkeklerinin -hem de bazıları evli barklı olduğu halde- yılda bir iki kez Kuzey ülkelerine "ihityaç giderme seyahati" yapmasını ve dönünce de arkadaşlarına göğsünü gere gere anlatmasını nereye koyacağız peki? Hem pastam dursun hem karnım doysun. Oh ne güzel dünya

Biz iki yüzlü bir milletiz. Özellikle de erkeklerimiz. Suriyeliler, Türk kızlarından telefon istemişler diye sosyal medya yangın yeri. Bakın bu duyarlılığa hak veriyorum. Lakin bir parantez açalım, kendi kızlarına mültecilerin musallat olmasına haklı olarak tepki koyan bu milletin erkeklerinin -hem de bazıları evli barklı olduğu halde- yılda bir iki kez Kuzey ülkelerine "ihityaç giderme seyahati" yapmasını ve dönünce de arkadaşlarına göğsünü gere gere anlatmasını nereye koyacağız peki? Hem pastam dursun hem karnım doysun. Oh ne güzel dünya

Spot on.

Üst Alt