Sürpriz İsim Amrabat! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sürpriz İsim Amrabat!

NervousEnlightenedIndigowingedparrot.gif

Önceki mesajlarından bana golden sonra iki eliyle gökyüzünü işaret eden ya da istavroz çıkaran gol sevinçlerini eleştirdiğine dair bir örnek göster, sana inanıp hak vereyim emmoğlu..
O zaman like ını da iade edicem. Tabii mesele burada like meselesi değil, o Like sana saygımın ifadesi olacaktır
Valla her golden sonra klasik gol sevinci bu tarz seyler olan 5 tane futbolcumuz oldu mu hatirlamiyorum . Ama suan gundemde olan Asamoah Arda Amrabat alinan Feghouli Ndiaye belki bilmediklerim de vardir . Mesela Feghouli'de de boyle bir elestiri yapmadim cunku kral topcu . Benim icin artisi eksisinin cok onunde . Ya da Ndiaye yanilmiyorsam oyla onlarda yapmadim ama Amrabat boktan bir adam . :)

kenanim iki gozum 2 ay once ambaratbm gelsin dedigimde verilen tepkileri hatirlarsin dursun agabey istemisti forumda bi nabiz yokla bakalım ensarim demisti ama gordugun gibi duyumcularin krali benim
Yanlis anlama Amrabati istedigimden degil, senin begenmenede lafim yok ama bu duyum kaliten icin ayakta alkisliyorum, asagi yukari saat bire kadar ayakta alkislamaya devam edecegim.

Valla her golden sonra klasik gol sevinci bu tarz seyler olan 5 tane futbolcumuz oldu mu hatirlamiyorum . Ama suan gundemde olan Asamoah Arda Amrabat alinan Feghouli Ndiaye belki bilmediklerim de vardir . Mesela Feghouli'de de boyle bir elestiri yapmadim cunku kral topcu . Benim icin artisi eksisinin cok onunde . Ya da Ndiaye yanilmiyorsam oyla onlarda yapmadim ama Amrabat boktan bir adam . :)

Adam boktan topçuysa onu eleştirirsin , haklıysan hakveren birileri olur. Ama nalına mıhına dokumadan saha dışı işe girersen doğru ve daha da önemlisi ADALETLİ olmaktan çıkıp belaltına vuıruşa kaçıyo mesele işte..
anlatmaya çalıştığımız mevzu bu. O kadar eleştiren ldu ses ettik mi, herkesin kendi fikri vardır, burası da futbol forumu, konu futbolcu konusu, haliyle mevzu da gereksiz yere futbldan şaşmamalı bence..

Üst Alt