Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serenay ile ne yapacaksiniz ? ciliz, elinde kalacak bir kiz. Güzel tabiki, ama olmasada bana göre degil. Bizim özümüz mogullardan uzak degildir. Mogullarin bir Ata Sözü vardir. "Kadinin güclü bacaklari, erkekigi memnun eder." Sahra iste hem güzel bir kiz, hemde güclü kuvvetli evlatlar dogurur.

ALMEDA.jpg

Mesele sadece güzellik ise, ben adada Almeda´yi tek gecerim... "Kara gözler, Kara Gözler, yüregime doldu keder. Kara gözler, kara gözler, sahros eder, basim döner" dedirtecek cinste bir kiz. Ancak kendisini yeterince agresif bulamadim karakter olarak... Ama etkileyici bir kizdi yinede.

Serenay ile ne yapacaksiniz ? ciliz, elinde kalacak bir kiz. Güzel tabiki, ama olmasada bana göre degil. Bizim özümüz mogullardan uzak degildir. Mogullarin bir Ata Sözü vardir. "Kadinin güclü bacaklari, erkekigi memnun eder." Sahra iste hem güzel bir kiz, hemde güclü kuvvetli evlatlar dogurur.

cenesi 2m olmasa fena degil ayrica ses tonunda bi bozuklugu var IMHO

Bu ne zaman oldu ? Turabi zaten diye baslatacagim cümleyi hic bitirmeyim.

Bu sezon başındaki bir oyunda oldu.
Türke, dost elini bir Yunanlı uzatır, ama gelgelelim bu dostluğu başka bir Türk engeller.

Beni anlattığım Nadya'nın teklifi, Survivor'da bugüne kadar görülmemiş bir centilmenlik örneğidir.
Fakat, bu centilmenlik örneği sonrası, bir Türk tarafından en büyük centilmenlik örneği engellenmiştir.

Dünya sporunda en büyük erdem, rakibini yendiğinde, rakibinin üzüntüsü altında,
onu daha da üzecek hareketler yapmamaktır.

Bunun en büyük örneklerini, büyük oyuncular sergiler.
Messi, Federer, Phelps, Kobe Bryant, Michael Schumacher, vb.....
Maalesef bu isimler arasına, Ronaldo'yu, Bolt'u, vb... yazamıyorum.

Son düzenleme:
Yuh konu nerelere gelmiş :D
Acun gönüllüler 6 oyun üst üste kazanmış demişti ve dün ile 6 oyun oldu. .
Şimdi fragmani izledim ters köşe olabilir :|

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt