Survivor All Star (2018) - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakan reis merve ve muratı tokatladıktan sonra yeni bi tutunacak dal bulmuş yine. bi karar ver artık bi yarışmada 50 kişi tutulmazki :asd:

Akılları varsa bence Adem-Turabi Hakanı, Anıl-Damla-Hilmi de Turabiyi yazacağından Nagihan hakan yazmalı hakan da boş oy atmalı ki turabi ve hakan beraber potaya girsin...nagihan başka hilmi de başka isim söyler böylece 4 aday çıkar hakan yine kalır turabi de kalır...Damla ve Anıl aday olur anıl gider :) bir ihtimal de damla :)

Görüyorum ki Uruguay'a kaçanlar var.

son-dakika-iste-mehmet-aydin-in-melekleri--11338695.Jpeg

Bu herifin malum ortamlarda Uruguaylı güzellerle filmi var deniyor doğru mu acep

Akılları varsa bence Adem-Turabi Hakanı, Anıl-Damla-Hilmi de Turabiyi yazacağından Nagihan hakan yazmalı hakan da boş oy atmalı ki turabi ve hakan beraber potaya girsin...nagihan başka hilmi de başka isim söyler böylece 4 aday çıkar hakan yine kalır turabi de kalır...Damla ve Anıl aday olur anıl gider :) bir ihtimal de damla :)
Hakanı yazmışlar sanırım

Yine doğru bildim bunu bile tahmin ettim :LOL::ROFLMAO::LOL::ROFLMAO: Herşeyi tahmin ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt