Survivor All Star (2018) - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keyifler yerinde mi üstad?
O değilde ozan tokgözlerin, ayberk çetinlerin, arda abilerin aktif olduğu 2015 yılında yılın gse oscarına layık görülen şahsımın 2016 da bu kutlu ödülü sana kaybetmiş olması net saçma değil mi? Gsc ahalisi nasıl bir ruh halindeydi, neyi amaçlamaktaydı en ufak fikrim yok. Neyseki 2017 de bu ayıba dur dediler.

O değilde ozan tokgözlerin, ayberk çetinlerin, arda abilerin aktif olduğu 2015 yılında yılın gse oscarına layık görülen şahsımın 2016 da bu kutlu ödülü sana kaybetmiş olması net saçma değil mi? Gsc ahalisi nasıl bir ruh halindeydi, neyi amaçlamaktaydı en ufak fikrim yok. Neyseki 2017 de bu ayıba dur dediler.
2018 de açık ara sn MK galibiyeti bekliyorum

Ne yazikki yine temiz insanlar ve iyi insanlar kaybetti.
Çünkü onlar hakkinda algi yapilmadi. Kadin sampiyon dediler Nagihani sisirdiler Damlayi hiçe saydilar. Simdide Anıl ve Hilmicemi sırf temiz ve hatasiz yaristiklari icin beyefendi oldukları icin elediler.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
delikanli abilerine selam ederim hilminin. ademin elini op bitsin bu survivor yigit.
yuzde 53 le sampiyonluk mu bekliyordun

bize yeni gelen voleybolcu derya cayirgan ademe oy atmis. nediyorsun bu duruma vasficim

2809090_o3da6.jpg

Performans olarak hayal kırıklığına uğradım.Yıllarca Hilmii,Murat,Turabi,Merve dediler ama geçen yılın erkeklerde en iyi 3. veya 4. olan Adem resmen şov yaptı.Adam istatistik kassa en az %10 daha fazla galiiyet alırdı.Geçen yılki Volkan bile bunlardan iyiydi.
Ademin de şampiyon olacağı en başından belliydi.Geçen yıl 500bin sms alan adamı geçmek çok zordu.Açıkçsı diğer yıllarda şampiyon olanların 300bin sms aldığını dahi sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt