Survivor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor

Cevap: Survivor

:eek: Pek bi yanlışlık göremedim ben. :eek:

Pazar günü yeni bölümünden önce özeti veriyor. "Özeti başladı" deyince, bende birazdan yeni bölümü başlayacak demeye getirdin sandım. Bilgi verdim bu husustan Neyse, büyütülecek bir şey yok..

Başak'ı tekrar izlemekte yarar var. Etrafımda erkeklerin ter kokusunu çekmekten sıkıldım :eek:

1172761529990142.jpg
0000000755_20060919024352.jpg

Nasıl benziyorlar ama dimi :D

Bugun şampiyonu açıklayacak heralde Acur ama keşke o her programa fb formasıyla tshirtiyle katılan eleman kalsaydı bir de onun suratını görseydik :D

Bu akşamda erkeklerden biri gidecek. Eminim. Hakan-Emin-Kemal ile Ertan-İhsan-Oğuzhan-Metin- grubunda işler karışık tabi. Ve adadan gidecek ilk isim Kemal olur. Gizem bir şekilde kızları ikna edip Hakan'ı koruma altına aldırır. Zaten Oğzuhan'da istediği gibi erkekleri yönetiyor. O da Kemal'i gönderttirir. Daha sonra da Emin gider, Hakan bence tek başına kalır. Kızlardan da ilk gidecek isim esmer Seda olur bence.

Bu akşamda erkeklerden biri gidecek. Eminim. Hakan-Emin-Kemal ile Ertan-İhsan-Oğuzhan-Metin- grubunda işler karışık tabi. Ve adadan gidecek ilk isim Kemal olur. Gizem bir şekilde kızları ikna edip Hakan'ı koruma altına aldırır. Zaten Oğzuhan'da istediği gibi erkekleri yönetiyor. O da Kemal'i gönderttirir. Daha sonra da Emin gider, Hakan bence tek başına kalır. Kızlardan da ilk gidecek isim esmer Seda olur bence.

Olm bunun istatiği yapılır mı lan:(

Bu akşam kızlar Hakan'ı koruma altına almayacak gibime geliyor , sonuçta önlerindeki en büyük rakipler Gizem-Hakan ikilisi onları ayırmak için ellerinden gelenleri yapacaklardır. İlerleyen günlerde kızlar adasıda karışır merak etmeyin.

Üst Alt