Survivor - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor

Cevap: Survivor

Hakan hıyarı haketmişti yarışmayı kazanmayı. Ama o olmayınca Merve'yi destekledim.

Ayrıca kulise gerek yok adada 5 barzoyla baş etti kız hakkını yemeyelim.

İyiler mutlaka kazanır...

Bırak ya, Acun'un yaptığı program bu kadar olur. Yok sms, yok konsey... Finalde 5-6 oyun koyacaksın, daha fazla kazanan şampiyon olacak.

Acun işi biliyor; "Erkeklere karşı cesurca savaşan Merve; Şampiyon!" İhsan kazansa bu kadar sükseli olmayacaktı tabii. Ayrıca Acun'un son oyunları full dayanıklılığa ve dengeye dayalı oyunlardan seçmesi Merve'yi finale getirdi. Bu da bir başka gerçek. :)

Hakan'ın çok çok önce eleniyordu.Kızlar korumaya aldı.Bence hiç hak etmedi.Öyle olsa bu kadar elemeye,konseylere gerek yoktu direk Hakan'a verilirdi.

Ben zaten Merve hak etmedi demedim.Smsi aldı sonuçta ama Hakan gibi karaktersiz herifler kendilerine görev bellemişler konseyi :D Büyük ihtimal Emin'i kandırmışlardır.

Bırak ya, Acun'un yaptığı program bu kadar olur. Yok sms, yok konsey... Finalde 5-6 oyun koyacaksın, daha fazla kazanan şampiyon olacak.

Acun işi biliyor; "Erkeklere karşı cesurca savaşan Merve; Şampiyon!" İhsan kazansa bu kadar sükseli olmayacaktı tabii. Ayrıca Acun'un son oyunları full dayanıklılığa ve dengeye dayalı oyunlardan seçmesi Merve'yi finale getirdi. Bu da bir başka gerçek. :)

Bunu yapmaya mecburdu. Çünkü orada kızlarında olduğunuda biliyordu. Adaletli davranması lazımdı. Öbür türlü yapsa, "Görüyor musunuz Acun'u" derler.. Hakan adada kalsa "Rayting için Hakan'ı elemedi" derler..(Gerçi yine öyle dediler ya)

Bizim Türk milleti herşeyi der..

Hakan kaç oyun aldı yahu? Dokunulmazlık, çift oy bilmem ne kaç hafta üst üste. Herkes elemeye çalışırken. Adada tek başınaydı... İhsan yok ayapım sakat, buram ağrıyo bilmem ne diye sürekli yattı. Onun arkası sağlamdı tabii.

İhsan tam bir çakaldı. Finale Oğuzhan-Ertan-Aydın üçlüsüyle gidip yata yata almak istiyordu parayı. Abilerim ayağına falan yatarak işi götürecekti. Herşey ayarladığı gibi gidiyordu Merve beklediği kadar kolay lokma olmadı. Herşeyi de denedi öne Aydın'ı sürdü gaza getirdi olmadı Ertan'ı verdi Oğuzhan'ı harcattı. Çakaldı yine iyi geldi finale kadar, sonunda hakeden aldı. Merve'yi adada tek başına bırakıp giden açlar hakettiğini buldu.

Nefret dolu bir yazı çıkardım bu yarışma için, kendimi tebrik ediyorum.

Bunu yapmaya mecburdu. Çünkü orada kızlarında olduğunuda biliyordu. Adaletli davranması lazımdı. Öbür türlü yapsa, "Görüyor musunuz Acun'u" derler.. Hakan adada kalsa "Rayting için Hakan'ı elemedi" derler..(Gerçi yine öyle dediler ya)

Bizim Türk milleti herşeyi der..

Nasıl adalet anlamıyorum. Adada düello sistemi geldikten sonraki dokunulmazlık oyunlarına bakın. Daha oyun başlamadan Merve kazanır diyorsun zaten. Tamamen dayanıklılık, denge ve hafifliğe dayalı oyunlar. Farklı olarak bir tek parkurlu bir oyun vardı, onda ilk üçe bile girememişti. Ama düellolarda kurtardı, düello oyunları zaten tamamen dayanıklılık. Yani Acun'un katkılarını görmezden gelemeyiz bence.

Hakan kaç oyun aldı yahu? Dokunulmazlık, çift oy bilmem ne kaç hafta üst üste. Herkes elemeye çalışırken. Adada tek başınaydı... İhsan yok ayapım sakat, buram ağrıyo bilmem ne diye sürekli yattı. Onun arkası sağlamdı tabii.

İhsan tam bir çakaldı. Finale Oğuzhan-Ertan-Aydın üçlüsüyle gidip yata yata almak istiyordu parayı. Abilerim ayağına falan yatarak işi götürecekti. Herşey ayarladığı gibi gidiyordu Merve beklediği kadar kolay lokma olmadı. Herşeyi de denedi öne Aydın'ı sürdü gaza getirdi olmadı Ertan'ı verdi Oğuzhan'ı harcattı. Çakaldı yine iyi geldi finale kadar, sonunda hakeden aldı. Merve'yi adada tek başına bırakıp giden açlar hakettiğini buldu.

Nefret dolu bir yazı çıkardım bu yarışma için, kendimi tebrik ediyorum.

tebrik ederim dostum düşündüklerimi yazmışsın bire bir :D

Üst Alt