Suudi Arabistan'dan, UEFA'ya Şampiyonlar Ligi Başvurusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1024070.jpg

Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, N'Golo Kante, Koulibaly, Firmino, Henderson ve son olarak da Neymar gibi bir çok yıldızı kadrosuna katarak transfer döneminin gözdesi haline gelen Suudi Arabistan takımları ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE ÖZEL DAVET TALEP ETTİLER
Calcio Finanza
'nın haberine göre; Suudi Arabistan Futbol Federasyonu, 2024/2025 sezonundan itibaren Suudi Arabistan Ligi şampiyonunu UEFA Şampiyonlar Ligi'ne gönderebilmek için UEFA'dan "wild card" (turnuva kartı) talep etti.

YeniÇağ

Bunu bekliyordum zaten. O kadar yatırımı yapınca bunu isteyeceklerdi. Sonraki adım Suudi ligi Uefa'ya katılsın olur.

UEFA baski yapsin. Dünya Kupasi bunlara verilmezse bir daha öyle para harcamazlar bence.

Ama benim bildigim UEFA CLi 36 takima yükseltmisken, geliri Arap parasiyla yükseltmek icin biraz daha yükseltir ve 2 Arap takimi katilsin der.

Ulan Türkleri istemezsiniz Arapların götünü yalıyorsunuz ha

Böyle bir hamle olursa Avrupa Süper Ligi'nin önü açılır

Senelik 500 milyon euroluk sponsor olsunlar o para da kulüplere eşit dağıtılacaksa ok.
Ha bu arada 3 takımı da ön eleme turunda seri başı olamayanlar bölümünden başlayabilir o kadar futbolcu var bir zahmet geçsinler elemeyi.

Bize de senelik 30 milyondan sponsor olun reklamınızı yapalım çöl bedevileri.

Onu bunu bilmem de Avrupa'da olmayan birçok ülkenin takımı UEFA da ise bunların da olması normal değil mi? Bence bunları da almasınlar Avrupa'da olmayan ülkeleri de çıkarsınlar...

Üst Alt