Haber - Suudi Şirket Riyadh Season: "İki takım da anlaşmaya uymadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Suudi Şirket Riyadh Season: "İki takım da anlaşmaya uymadı"

Ronaldo çıkıp "Memleketiniz de çok matah değil ama verdiğiniz para beni ağlattı." dese Allahu ekber diye tekbir getirirsiniz. Atatürk fotosu mu bu kadar rahatsız etti? Zaten Araplardaki bu saçma önyargının kaynağını da anlamadım ama öyle b.ktan bir devirdeyiz ki Ermeniler bile çıkıp Atatürk bize soykırım uyguladı diyebiliyorlar. Ve bir tanesi bile bunun ne kadar saçma ve imkansız olduğunu sorgulamıyor. Öyle iğrenç bir dezenformasyon devrinde yaşıyoruz.

Yani Atatürk yasağı çok önceden TFF’ye anlatıldı ve TFF bunu kabul etti öyle mi? Açıklamadan bu sonuç çıkar. O zaman bunu kabul eden Mehmet Büyükekşi ve görüşmede olan tüm TFF yetkilileri vatandaşlıktan çıkarılsın, ülkeden sürülsün. Hemen. Çok ciddiyim.

Sizin ne mal olduğunuzu biz iyi biliriz. Siz bu ayakları gidin Avrupalılara yapın k bedevileri sizi... bu arab topraklarinda oynanmasına müsaade edenlere de selamlarımı yolluyorum.

Tff diye bisey yok, sadece rte var. Buyukeksinin çapı ne ki kendi kendine bi karara varsın. Tasmasını tutana bakıp ona demelisiniz ne diyecekseniz.

Üst Alt